Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd.

  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
  • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili
Ana Pazar Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü Aracısı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 20 million-35 million
Yıl kurulan 2010
İhracat p.c 80% - 90%

Giriş

Hakkımızda

Wuxi ShiLong Co., Ltd, 11 yılı aşkın bir süredir çelik endüstrisinde faaliyet göstermektedir.Çin'in Wuxi eyaleti, Jiangsu'da bulunmaktadır. Wuxi Yüksek Hızlı Tren İstasyonu'na sadece 15 dakika uzaklıktadır. Yüksek kalite standardı, titiz işçilik, sıkı kalite kontrol, profesyonel hizmet ile ShiLong, müşterilerimize, distribütörlerimize ve tedarikçilerimize kazanmayı amaçlamaktadır. işbirliği kazanmak.

 Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 0     Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 1

Bizim ürünlerimiz

Ülkemizde iyi bir itibar, yüksek kaliteli ürünler, sağlam güç ve düşük fiyat ile ünlüyüz.Ürünlerimiz, Shanxi Tisco.Zhangjiagang Pohang Iron & Steel Co., LTD.(ZPSS), Shanghai Baosteel Co., LTD dahil olmak üzere birçok yerli ve yabancı çelik işletmesi için soğuk haddelenmiş/sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik levha, paslanmaz çelik rulo, paslanmaz çelik levha içermektedir. ., Ningbo Baoxin Iron & Steel Co., LTD., Tayvan bölgesi, Anakara Çin ve birçok yabancı ülke ve bölge.Bu ürünler mühendislik, kömür madeni, tekstil, elektrik enerjisi, kazan, makine, askeri sanayi ve diğer alanlarda uygulanmaktadır.

 

  Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 2   Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 3


Ayrıca birkaç Çin devlet kontrolündeki kuruluşla (Çin Demiryolu 11 Bürosu Group Co., Ltd. ve Çin Demiryolu 10 Bürosu İnşaat Co., Ltd., vb.) iş ilişkisini sürdürüyoruz ve Pekin-Şanghay yüksek -hızlı demiryolu ulusal inşaat projesi (Jinan kısmı), Çin'deki Zhangjiakou Hohhot yüksek hızlı demiryolu ulusal inşaat projeleri, inşaat projesine çelikle ilgili malzemeler tedarik ediyor.

Kalite sertifikası

 Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 4

Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 5

Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 6

Depo

Stokta yeterince çelik sacımız var, anında kesmeye başlayabiliriz, bu da teslimatı 7-15 gün içinde göndermemizi sağlayabilir (belirli duruma bağlıdır).

 Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 7 Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 8  

 Paketler

Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 9  Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 10

Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 11  Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 12

 

Satış hizmeti
Ürünlerimiz, Güneydoğu Asya, Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika dahil olmak üzere yurtdışına ihraç edilmiştir.Denizaşırı pazarın yanı sıra, çeşitli Çin ulusal altyapı inşaat projeleri için çelik malzeme tedariki de dahil olmak üzere çok sayıda iç ticaret yapıyoruz.


Servisimiz
Satış öncesi hizmet; Ücretsiz numune.Müşterinin numune talebi varsa, numuneyi ücretsiz olarak sağlayabiliriz.
Satış hizmeti; Özel süreç.Diğer süreç hizmetlerini sağlayabiliriz.Gibi: kesme, bükme, cilalı, renkli, galvanizli.
Satış sonrası servis: Ürünlerimizin kaliteli olduğundan emin oluruz.Kaliteyle ilgili herhangi bir sorunla derhal ilgileneceğiz, kaliteden kaynaklanan kayıplar, müşteri için tazminat ödeyeceğiz.

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız veya özel bir siparişi görüşmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Yakın gelecekte dünya çapında yeni müşterilerle başarılı iş ilişkileri kurmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Geçmiş

ShiLong kültürünün ana çizgisi ve temel değerleri ShiLong ShiLong'un mükemmel kültürel geleneklerini kapsayan ve miras alan ve ShiLong kültürünü yeni bir zirveye taşıyan ve yeni bir alana giren Baosteel kültürünün tarihinin ve genelliğinin derin bir özetidir.


İster girişimcilik döneminin kültürü, ister gelişme ve geçiş döneminin kültürü, ister entegrasyon döneminin kültürü olsun, yeni gelişme döneminin kültürü, hepsi ShiLong kültürünün temel özelliklerini yansıtır:

yönetimin ruhudur ve ShiLong yönetimi kültürün taşıyıcısıdır.ShiLong kültürü, ShiLong'un gelişim düzeyi ile orantılıdır, ShiLong'un karşılaştığı çevreye uyum sağlar ve ShiLong'un takip ettiği hedeflerle tutarlıdır.ShiLong'un gelişimi, gelişmiş kültürün desteğinden ayrılamaz ve gelişmiş kültürün ekimi, gelişmiş yönetimin garantisinden ayrılamaz.Yalnızca kurumsal yönetim pratiğine entegre edilen kültür, yaşayabilir bir kültürdür;şirket kültürünün gelişimi, sadece temel içeriğin sürekliliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda belirli içeriğin zamana göre ilerlemesini de yansıtır.Jinlai Kültürünün temel çağrışımı her zaman "birinci sınıf hedef için çabalayan katı ve talepkar ruh, öğrenme ve yenilik yolu" ana çizgisi etrafında döner.

İlerlemek:

2010 Wuxi ShiLong Steel Co., Ltd kuruldu, farklı malzemelerden çelik ürünler sağlamaya başladı.

2012 Dış Ticaret Bakanlığı kuruldu, Ürünümüz iç pazarda yaygın olarak satılmakta ve küresel pazara girmeyi planlamaktadır.

2013- Kuzey Amerika pazarına giren ürünlerimizin yıllık satışları 5 milyon doların üzerindedir.

2013 TISCO , ZPSS, TSINGSHAN ve benzeri şirketlerin temsilcisi olun.

20162014- Kaliteli ürünlerimizi dünya çapında daha fazla müşteriye sunmak için satış ekibimizi genişletmek.

2018 ShiLong, ölçek genişlemesi nedeniyle yeni ofis binasına taşındı.

Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 0 Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 1
Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 2Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 3
Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 4 Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 5 

Hizmet

Wuxi ShiLong'un En İyi Hizmeti

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Düşük fiyat Örnek Markalama.

ShiLong, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Müşterilerimiz için her türlü teknik destek mevcuttur.

Geleneksel çelik ürünler için numuneleri ücretsiz sağlıyoruz ve navlunu müşteriler ödüyor.Özelleştirilmiş ürünler için numune bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz ve müşterinin kalıp ücretini ve navlunu ödemesi gerekiyor.

Kalite test hizmeti

Seri üretimden sonra mümkünse üçüncü taraf kalite kontrol sertifikasına başvurabiliriz.SGS, BV dahil ancak bunlarla sınırlı değildir. Bazı ülkeler için gerekli gümrükleme sertifikasını ithal edin, malların üretiminden sonra gereksiz anlaşmazlıkları önlemek için lütfen satıcıyı önceden bilgilendirin.

5-7 Gün Hızlı Teslimat

Seri üretim ve stok ve hazır ürünümüz var, bu ürünler için 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz.Büyük miktar ve özel gereksinimler için, öncelikli müşteri olarak sizinle ticaret yapacağız ve kargonuzu ilk kez üreteceğiz.

24 Saat Satış Sonrası Servis

Ücretsiz garanti onarımı: Farklı mal malzemeleri için farklı raf ömrüne sahibiz, sipariş vermeden önce satıcıya danışabilirsiniz..Ürüne ait kusurlarla ilgili sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.

Yanıt verme süresi: Malların deniz yolculuğunu herhangi bir zamanda takip edeceğiz ve müşteriye malları önceden almaya hazır olmasını söyleyeceğiz.Malları aldıktan sonra, herhangi bir zamanda satıcıyla iletişime geçmek için herhangi bir sorun bulunursa.Günde 24 saat çevrimiçi kalıyoruz.

Çelik ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: sales23@xjxsteel.com ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 
 

Ekibimiz

Wuxi ShiUzunŞirket, lideri Tsinghua Üniversitesi uluslararası ticaret bölümünden mezun olan, yüksek eğitimli ve kaliteli yeteneklerden oluşan girişimci bir ekibe sahiptir.10 yıldır dış ticaret sektöründe faaliyet gösteren, ayrıca çelik fabrikası, çelik bilgisi ve pazarında çok iyi çalıştı. İşimizin genişlemesi olarak F&D Dep., QC Dep., Satış Sonrası Servis Dep. ve Satış Dep. , daha fazla arkadaş bekliyoruz.

Eğitimtüm üyeler için temel bir kurstur ve yeteneklerimizi geliştirmemize ve hayatın güzelliğini bulmamıza yardımcı olmak için çeşitli eğitimler düzenleyeceğiz.Birlikte öğrendiğimiz ve çalıştığımız zamana değer veriyoruz.

Her ayın başında kendi hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ödülleri önceden belirleyeceğiz.Herhangi bir grup hedeflerine ulaşırsa, sadece kazanana ait olan ödüllerinin tadını çıkarabilirler.Renkli açık hava etkinliklerimiz.Hayatın tadını çıkar.

                    Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. şirket Profili 0

Mesaj bırakın