Sertifikalar

 • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. Sertifikalar
  SGS
 • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. Sertifikalar
  QUALITY MANAGEMENT SYSTEM CERTIFICATE
 • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. Sertifikalar
  BSI-ISO 9001
 • Çin Wuxi ShiLong Steel Co.,Ltd. Sertifikalar
  SGS

qc profili

Kalite Hedefi:


1. Geçiş oranı %100'e ulaşır
2. Müşteri memnuniyet oranı %90'ın üzerinde

 

Kalite Kontrol Önlemleri:

 

Chengdu Yongyi Pump Industry Co., Ltd.


Şirketin kalite hedeflerine göre, kalite güvencesinin kalite kontrol hedefi şudur: “Ana ürünlerin %100'ü geçme oranı”.Üretim departmanı ve departmanın kalite hedefleri ile birlikte üretim departmanı, uygulama önlemlerini ve yönetim yöntemlerini belirler.Hammaddeden bitmiş ürünlerin teslimine kadar üretim sürecinde ürün izleme ve ölçüm.Kalite, tüm süreçte sıkı bir şekilde kontrol edilir ve niteliksiz ürünlerin teslim edilmesine izin verilmez.

1. Tedarikçi Kalite Kontrolü

 

Chengdu Yongyi Pump Industry Co., Ltd.


Bileşenlerin kalitesi, fiyatı ve teslimat döngüsü ürünün kalitesini, maliyetini ve üretim döngüsünü belirler ve bileşenlerin kalitesi, maliyeti ve teslimat döngüsü tedarikçiye bağlıdır.Bu nedenle, bir ticaret şirketi olarak, sipariş vermeden önce tedarikçilerin yetkinliğini ve sosyal sorumluluklarını sıkı bir şekilde incelememiz gerekiyor.

2. Ürün izleme ve ölçüm:


Üretim kalite güvence departmanı, yarı mamul ve bitmiş ürünlere kadar olan hammaddelerin muayenesinden sorumludur, ürünlerin kalitesini sıkı bir şekilde kontrol eder ve muayene, ölçüm, gözlem yoluyla “Gelen Muayene Yönetmeliklerine” göre tam veya numune doğrulaması yapar. , ve kalite belgesi belgelerinin sağlanması."Gelen Muayene Kaydı" doldurulduktan sonra depoda kullanılabilir.

Yarı mamul ve bitmiş ürünlerin muayene sürecinde, kalite müfettişleri, ürünleri incelemek için “Kalite Kontrol Prosedürlerini” ve ürün kalite standartlarının gerekliliklerini kesinlikle takip eder.Niteliksiz ürünler şirket yönetmeliklerini aştığında, işletmeciye kontrole daha fazla dikkat etmesi gerektiği bildirilecektir.

3. Niteliksizlerin Kontrolü:


Üretim kalite güvence departmanı, uygun olmayan ürünlerin kontrolünden, hammaddelerin kontrolünden sorumludur.Uygun olmayan ürünler iade edilmeli ve kayıt altına alınmalıdır.Yarı mamul ve bitmiş ürünlerin muayenesi sırasında niteliksiz ürünler bulunur ve üretim ve kalite güvence departmanı derhal nedenleri bulur, analiz eder ve benzer sorunların oluşmasını önlemek için ilgili düzeltici ve önleyici tedbirler önerir.

Üretim sürecinin izlenmesi ve ölçüm kontrolü sayesinde, şirketin ürün kalitesi sabit kaldı ve yüksek bir geçiş oranını korudu, ürün niteliksiz tedavi oranı %100'e ulaştı ve fabrika ürün geçiş oranı %100 oldu.Şu anda firmamızın ürünleri pazarda yer almaktadır, çok çalışmaya devam edeceğiz ve kalitesiz bir ürün üretmeme konusunda kararlılıkla devam edeceğiz.

Mesaj bırakın