Katar hükümeti projesi için bir sipariş başarıyla imzalandı --- SS316L Düz Levhalar

March 24, 2021
son şirket davası hakkında Katar hükümeti projesi için bir sipariş başarıyla imzalandı --- SS316L Düz Levhalar
SS316L Düz Levha Satın Alma Siparişi
 
Bu siparişler Katar Olimpiyat Oyunları için hazırlanmıştır.Kanalizasyon boruları için 600 ton 316L paslanmaz çelik yassı sac kullanılmaktadır.
Bu çelik levhalar 6/8/9/10 mm'lik dört kalınlığa sahiptir ve genişliği de 225-250 mm'de çok dardır. Tüm çelik levhaların yüzeyi, pürüzsüz ve pürüzlü olmaması gereken 1 numaralı yüzey gerektirir.
Yassı çelik levha, kanalizasyon borularını yapmak için ilk işlem olduğundan, çelik levha Katar'a gönderildiğinde, çelik levhanın yüzeyine bir kauçuk tabakası yapıştırılır ve daha sonra onu korumak için bir karbon çelik bobin kullanılır. Bu, çelik levhanın yüzeyine yüksek gereksinimler getirdiğinden, yüzey yeterince pürüzsüz değilse, kauçuğa birçok kez sürtünecek ve bu da kauçuğun kırılmasına neden olacaktır.Pürüzlü bir yüzey ise iki kez lastikle sarılması gerekir ki bu da müşterinin kauçuk harcamasını artıracaktır.
Ama bu sefer çelik levha üretimimiz çok güzel, 600 ton için 40 gün sürdü.Müşteri şimdi Yiwu, Zhejiang'da yaşadığından, muayene için fabrikaya gelmek de çok uygun.Her zaman mallarımızı övün.
Mayıs ayının ortasında, nihayet dökme yük gemisinin Katar'a gitmesini bekledik ve müşterinin sözünü aldık: Bu mal grubu Katar hükümetine ulaştıktan sonra, satın almak için bizi aramaya devam edeceğiz.
 
 
 son şirket davası hakkında Katar hükümeti projesi için bir sipariş başarıyla imzalandı --- SS316L Düz Levhalar  0