Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
ASTM 304 410 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 4 "X8" Yarık Kenarlı Ayna
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | özelleştirilmiş, 0.1-300mm |
| Malzeme: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
0.12-3.0mm Kalınlık Saç Çizgisi Paslanmaz Çelik Sac Kazınmış PVD Kaplamalı Gümüş Dekoratif Plaka
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 |
| Kalınlık: | 0.1-300mm |
SS Levha 0.8mm Kalınlık Soğuk Haddelenmiş Dubleks 430 Paslanmaz Parlak Tavlı Plaka
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS 430 |
| Kalınlık: | 0,3/0,8 mm |
304 S32750 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.2mm Süper Dubleks
| Hata payı: | -0.75mm |
|---|---|
| Seviye: | 304 316 410 430 s32750 |
| Kalınlık: | 0,2-20 mm |
304 316 201 Ss Plak 0.5-20mm Kalınlığı Paslanmaz Çelik Yaprak Ayna Bitmiş Paslanmaz Çelik Plak
| Uygulama: | İnşaat/Dekorasyon/Mutfak Gereçleri/Kimya Endüstrisi |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı / Yarık Kenar |
| HS kodu: | 7219340000 |
Ss 316 304 2b Yüzey korozyona dayanıklı yüksek sıcaklığa dayanıklı paslanmaz çelik levha plaka
| Uygulama: | İnşaat/Dekorasyon/Mutfak Gereçleri/Kimya Endüstrisi |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı / Yarık Kenar |
| HS kodu: | 7219340000 |
Ss Plak 201 304 316 l 430 Yapılandırılmış paslanmaz çelik plaka
| Kenar işleme: | Yarık, Yuvarlak, Çapak Alma, Vb. |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | 4x8 Paslanmaz Sac Sac |
| Liman: | Şangay |
Astm 410 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Yüzey 5.0mm HL Manyetik
| Sertifika: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Seviye: | 430 410 |
| Kalınlık: | 4.0-12.0mm |
4x8ft 1045 Karbon çelik plaka Sıcak olarak yuvarlanan Soğuk olarak yuvarlanan Orta Hafif Çelik
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
|---|---|
| Isı Tedavisi: | Normalleştirme, Annealing, Tempering vb. |
| Uzunluk: | 1000mm-12000mm |
304 321 202 Paslanmaz Çelik Sac 485mm 0.5mm Kalınlık BA 2B Yüzey Soğuk Haddelenmiş
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 321 202 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |

