Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
SS Ayna 6mm Paslanmaz Çelik Levhalar 0.3mm 2b Finish 202 304 304l Rohs
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 202 304 304l |
| Kalınlık: | 0.3mm-120mm |
304 321 310s Paslanmaz Çelik Sac Fırçalanmış Soğuk Haddelenmiş BA Yüzey
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
0.1mm 2B BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316 100mm İnşaat İçin
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 304L 316 310 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |
AISI 316L 316Ti Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Sıcak Haddelenmiş 10mm Paslanmaz Çelik Levhalar
| ÖZEL KESİM: | Kullanılabilir |
|---|---|
| Kenar işleme: | Yarık, Yuvarlak, Çapak Alma, Vb. |
| Uzama: | %46 - %50 |
3 İnç Paslanmaz Çelik Kendinden Yapışkanlı Şerit 1mm Kalın SS201 304
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| uzunluk: | Müşterinin Gereksinimi |
| Yüzey: | BA |
SUS 309S 405 Paslanmaz Çelik Yapışkan Şeritler 0,5 mm
| Malzeme: | SS 309S |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
HL Yüzeyli Özel Boyutlu Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 316L
| standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316/ 316L |
| Kalınlık: | 0.3-200mm |
AISI 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 100mm Kabartmalı Metal Parça Plakası
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
SS 2B Ayna Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 317L 410S Panel
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
304 4x8 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 2400mm Korozyon Önleyici
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |

