Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
304l 316l Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Fırçalanmış Kaplama 0.1 Mm 0.2mm 0.05mm X 100mm X 2000mm
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000 mm |
| uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
ASTM A36 Siyah Demir Soğuk Lastikli Yapı Malzemeleri için 0,6 mm
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Çatı Sayfası Soğuk Haddelenmiş DX51D SGCC Kaplama Galvanizli Çelik Rulo
| pul tipi: | Minimum Pul |
|---|---|
| Sertlik: | Orta Sert |
| avantaj: | Yüksek Korozyon Direnci |
En 10107 M400-50a Silikon Çelik Yaprak Bobini Soğuk Lastiklenmiş, Düzleştirilmemiş
| Renk: | Doğal renk |
|---|---|
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Sert |
| Öğe: | ISO9001 Standardı |
A653M Astm A653 Soğuk Haddelenmiş Galvanizli Çelik Rulo Q195 Sınıf 50 JIS G3302
| Görünüm: | pulluk veya pulsuz |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| renk: | Gümüş |
304 Soğuk Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Yaprak 0.3mm 1mm 3mm 5mm Kalınlığı
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Tam Sert |
|---|---|
| Liman: | Şangay limanı |
| Ölçek: | SGS |
4000mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 34CrNiMo6 Alaşımlı Çelik Levhalar
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-4000mm |
| nakliye: | Deniz taşımacılığı |
OEM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 3/16 304 Paslanmaz Sac Aisi 304 BA 3mm 5mm Ve 6mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | gereklilik |
BA 2B Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 0.12mm - 10.0mm 304L 7MM 310s Freze Kenarı
| Standart: | ASTM AISI GB DIN JIS EN |
|---|---|
| Seviye: | 321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 0,12 mm-10,0 mm |
Ayna Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 316L 430 Yarım Sert 2B 0.08mm - 3mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-6mm |
| Malzeme: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |

