Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
AISI 302 303 Paslanmaz Çelik Levha Sac Soğuk Haddelenmiş 0.15mm Kalın
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
Soğuk Haddelenmiş Ppgi Kaplı Rulo Ön Boyalı Rulo 0.12mm-6.0 Mm Kalınlık
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1 mm - 6 mm |
Astm 2b Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 316 Tavlı 6000mm 4 X 8
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 316/304 |
| Kalınlık: | 0.3-1.0mm |
12.0mm 316 420 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Asansör Sac BA Ayna
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| Seviye: | 304 316 420 |
| Kalınlık: | 0.5-5.0mm Veya Özelleştirilmiş |
2.0mm ASTM 201 Paslanmaz Çelik Levha 304 316L Soğuk Haddelenmiş 2B BA HL 8K Finish
| Standart: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 201 304 316L |
| Kalınlık: | 2.0mm veya Özelleştirilmiş |
2000mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Konteyner Sac 317 310 904L 2205
| Renk: | isteğiniz gibi |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
316L 410 Paslanmaz Çelik Rulolar Sıcak Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şeritler Rulolar 316 Kalite
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| uzunluk: | 1-6mm veya gerektiği gibi |
| Genişlik: | 20-2000mm |
8mm Kalınlık AISI 316 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Kg Fiyatı
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| kalınlık: | 4-10.0 mm |
| Genişlik: | 60-1200mm |
4mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 4 "X8" Aisi 201 430 403 2B 8K Ayna Metal Plaka
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 430 403 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |
Yavaş Dönen Çelik Levha Sac 1.0mm Kalınlık 304 316 316L 430 3.0mm
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS316 |
| Kalınlık: | 1.0-3.0MM |

