Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
ASTM 201 409L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 3mm Plaka Inox
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 409L 420 |
| Kalınlık: | 0.4mm-6mm/3mm-100mm |
304 316L 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.08mm - 3mm Yarım Sert 2B Ayna
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.2mm-6mm |
| Malzeme: | 201/202/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/316Ti/321 |
7mm 4x8 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Aisi 316 430 403 2B 8k Ayna Kaplaması
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 316 430 403 |
| Kalınlık: | 0,12-0,6 mm |
Yarık Paslanmaz Çelik Rulo Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Rulo 316l SS201 Ss304
| sınıf: | 200.300 serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-25 mm veya istek olarak |
| uzunluk: | 2400 mm veya istek olarak |
SS Sheet ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş HL 8K Finish Paslanmaz Çelik Levha
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/316L |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
3.0mm Duvar 304L 316 Paslanmaz Çelik Levha Soğuk Haddelenmiş 201 Dekoratif Korozyona Direnç
| Standart: | SS,AISI,JIS |
|---|---|
| Seviye: | 201 304L 316 |
| Kalınlık: | 1.0-3.0mm Veya Özelleştirilmiş |
316L 304L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Rulo 3mm 1500mm Genişlik
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 316L 304L |
| Kalınlık: | 0.2-3.0mm |
Astm 0.5m - 1.5m A240 Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş Inox 321 Kazan Ss Plakaları İçin
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 304.201.316.321.310S |
| Kalınlık: | 2mm-20mm veya Özelleştirilmiş |
Mutfak Duvarları İçin SGS 14ga Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 3.0mm 202 316 310S
| Standart: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 200/300 Serisi |
| Kalınlık: | 10ga 12ga 14ga 16ga;1.0/2.0/3.0mm |
SUS 4*8 paslanmaz çelik soğuktan yuvarlanmış levha 304/304l/316
| Kenar işleme: | Yarık, Yuvarlak, Çapak Alma, Vb. |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | 4x8 Paslanmaz Sac Sac |
| Liman: | Şangay |

