Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
0.5mm ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar, Mutfak Eşyaları İçin HL'ye Basıyor
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | 2B/BA/HL/NO.4/8K/Kabartmalı/Altın/Gül Altın/Siyah Altın |
304 304L 316 310 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Aynalı 2B Kaplama 0.6mm
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM304 304L 316 310 |
| Kalınlık: | 0,12-0,6 mm |
1.0mm SS304 Soğuk Haddelenmiş SS 304 Plaka BA Yüzey
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Sona ermek: | Gereklilik |
10 Gauge Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 1500 x 6000mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | 2B,NO.1 |
AISI 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha JIS Ba Yüzeyli OEM
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/316L |
| Kalınlık: | 0,5-80 mm |
HL Ayna Yüzeyli 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.3-100mm
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316L |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
OEM ASTM EN 202 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac HL Finish ile Özel Boyutlu Plaka
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316L |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
ODM GB 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Özel Boyutlu Ayna BA Plakası
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/430 |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
Özel Boyutlu Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304L OEM JIS 2D Yüzey
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/304L/316 |
| Kalınlık: | 0.3-300mm |
309s Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac ASTM EN 20mm Kalın Özel Boyut
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |

