Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
904L Soğuk lastikli paslanmaz çelik levhası 0.5 mm kesik kenar
| Satıştan sonra: | Kalite Sorunlarında Koşulsuz İade |
|---|---|
| Yüzey Dönüşümü: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ 2D/ 1D |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
TISCO'dan Kaliteli 0.2-3.0mm AISI 430 201 304 316 317 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 2B Kaplama 4*8 fit
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM A240 |
| Seviye: | 317,304/ 304L,301S, 316L, 316 |
201 202 304 316 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 1.5mm Kalın 2BA Parlak Yüzey
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
| Seviye: | 201J1 304 316 310S 430 420 904L |
409 410 420 Kalite Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 4mm Kalınlık
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | Gereklilik |
316 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 0.5mm Korozyon Önleyici ASTM Cilalı
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316L |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
JIS 316 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 2B Yüzey 0.3mm
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 316 304 |
| Kalınlık: | 0.3mm~15mm |
BA ASTM 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304L 316L 201 1MM 2MM 2B 8K
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 304L 316L 201 |
| Kalınlık: | 0,2 mm-5,0 mm |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.15mm 304L 304 321 316L 310S 2205 430 Levhalar
| Ürün adı: | Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Standart: | ASTM A240 |
| Seviye: | 304L 304 321 316L 310S 2205 430 420 |
2B Ayna Finish ile Özel AISI Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 0.3-100mm Plaka
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/316L |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
ASTM A240 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha AISI 18K 6MM Sınıfı
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |

