Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
2B 316 Paslanmaz Çelik Soğuk Haddelenmiş Sac Dekoratif 40mm Levha
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 310 316 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 6mm Kalın BA Ayna
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
316L Saç Çizgisi 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 16 Gösterge Paneli
| standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
SS304 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha Ayna Finish Dekoratif
| Standart: | JIS, AiSi |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş / soğuk haddelenmiş |
| Teslimat süresi: | 15-21 gün |
CR Soğuk Haddelenmiş Rulo Çelik 2500mm AISI Gi Sac Rulo
| sınıf: | A36 / Q235B |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
| uzunluk: | 6-12m veya gerektiği gibi |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac AISI 10mm Kalın Yarık Kenar
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 321 |
| Kalınlık: | 0.15-120mm |
Bobin SGCC SGCD JIS G3302 Sıfır Pul Soğuk Haddelenmiş Galvanizli Sac
| Görünüm: | pulluk veya pulsuz |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| renk: | Gümüş |
304 0,3 mm Soğuk lastikli paslanmaz çelik yapısı Konut İnşaatı
| Kalınlığı: | 0,3-3 mm |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat/ Dekorasyon/ Sanayi/ Gemi Levhası/ Konteyner Levhası |
| Yüzey Tedavisi: | soğuk haddelenmiş |
Ultra Sert 30x Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 304 11 Ölçü 12 Ölçü
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
| Bitiş: | gereklilik |
BA Yüzey Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 316 Plaka Özel Boyut
| Standart: | AISI, ASTM, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/304L/316 |
| Kalınlık: | 0.3-300mm |

