Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Soğukta yuvarlanmış Ss levhası 309s 310s 316 316l Sus321 304l Mutfak için paslanmaz çelik Ba 1 ton
| Özelleştirilmiş Boyut: | genişlik 100-1500mm, uzunluk 500-6500mm |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Anahtar Kelime: | Paslanmaz Çelik Levha |
14 Ayar Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 2500x1250 SS Levha
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.4-6.0mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
201 Paslanmaz Çelik Rulo 1mm Kalınlığında Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Paslanmaz Çelik Şeritler
| Malzeme: | SS 201 |
|---|---|
| sınıf: | 200 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
3mm Soğuk Haddelenmiş Yay Çeliği Şerit Sertleştirilmiş Yay Çeliği Şerit Düz Cilalı
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
1020 1018 Karbon Çelik Rulo Konteyner Plakası Önceden Boyalı Galvanizli 0.01mm
| Seviye: | A36,1045,A283C,A516C |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-12m |
| Genişlik: | 10mm~3500mm |
ASTM Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 2000 -12000mm 2D Yüzey Özel Boyut
| Standart: | AISI EN JIS ASTM DIN, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/430 |
| Kalınlık: | 0,3-100 mm |
ASTM 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha HL İnşaat Sektörü için
| Standart: | AISI EN JIS ASTM DIN, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/430 |
| Kalınlık: | 0.3-200mm |
AISI EN 310s Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Özel Boyut 0.3 - 100mm 2D Plaka
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 304/310s/316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
İnşaat için 3000mm 316 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |
ASTM JIS 430 Soğuk Haddelenmiş Levha Kimya Endüstrisi için Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 20-100 mm |

