Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 4x8 ASTM 0.2-8.0mm 2B Cilalı Bitmiş
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,2~8,0 mm |
| Uzunluk: | 1200~6000 mm |
304 316 30x Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 1/4 İnç 1/16" X 8" X 12"
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
310 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 0.5mm 304l 201 Dekoratif Ayna
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 316L 304 201 430 310 |
| Kalınlık: | 0.5-2.50 |
0.3mm 0.5mm 1mm 3mm Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Yaprak 2b Ba 430 321 201 Inox
| Özelleştirilmiş Boyut: | genişlik 100-1500mm, uzunluk 500-6500mm |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Anahtar Kelime: | Paslanmaz Çelik Levha |
Yassı paslanmaz çelikden soğuktan yuvarlanmış levha 301 302 303 304 304l 304n1
| Özelleştirilmiş Boyut: | genişlik 100-1500mm, uzunluk 500-6500mm |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Anahtar Kelime: | Paslanmaz Çelik Levha |
AISI SS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 10mm No.1 Yüzey 304 Ss 410
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 410 |
| Kalınlık: | 6/8/9/10mmVeya isteğiniz gibi |
2B Yüzeyli 1.25mm Soğuk Haddelenmiş 304 Ss Sac Levha
| 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆: | 304/304L/304H |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3.0mm |
| Genişlik: | 60-2000mm |
Kalın 304 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha 20mm Inox Levhalar
| Standart: | AiSi |
|---|---|
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
| Bitiş: | 1 numara |
0.17MM 0.16MM Baskılı Teneke Levha Sac Teneke Kutular İçin Soğuk Haddelenmiş SPCC Parlak
| Ürün adı: | elektrolitik teneke |
|---|---|
| Seviye: | SPHC-SPHD |
| Kalınlık: | 0,15~0,45mm |
Can 1020mm Genişlik Soğuk Haddelenmiş Gıda Sınıfı Teneke Çelik Rulo Elektrolitik
| Standart: | JIS G3303-2008 / ASTM A623M-2011 |
|---|---|
| Seviye: | SPCC, BAY, SPCH |
| Kalınlık: | 0,12 ila 0,60 mm |

