Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
2.0mm 310S 430 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac, 2B BA HL Ayna Metal ile
| Standart: | sus |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 310S 430 |
| Kalınlık: | 0.1-2.0mm Veya Özelleştirilmiş |
304 304l 301 Yay Temperli Paslanmaz Çelik Şerit 5mm
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
Slit Edge Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Konteyner Plaka Levha 3.0mm Dekorasyon İçin
| HS Kodu: | 7219340000 |
|---|---|
| Genişlik: | 1000-2000mm |
| Kalınlık: | 0,25-3,0 mm |
ASTM JIS Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Levha 1500mm 201 316 En Standart
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Kalınlık: | 0.2-3.0 veya 3.0 mm'den fazla |
0.1mm AISI 904L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac BA Surface1250X2500mm
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Levha Sac |
|---|---|
| Seviye: | 904L 304L 316L |
| Kalınlık: | 0,1-0,5 mm |
BA TISCO Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha Sac 0.5mm AISI 904L 304L 304 321 316L
| Ürün adı: | Paslanmaz Çelik Levha Sac |
|---|---|
| Seviye: | 904L 304L 304 321 316L |
| Kalınlık: | 0,1-0,5 mm veya gerektiği gibi |
Ayna 2B BA Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 1.5mm 1mm 304 316 430 ISO Yarık Kenar
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM 304 316 430 |
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm veya istek olarak |
3mm 10mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 1/8" 3/16 304 ve 316 Paslanmaz Çelik Levhalar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.3-3MM, 3MM-100MM |
| uzunluk: | 1000-6000mm |
430 410 Soğuk Rulo Paslanmaz Sac 20mm 319 SS Levha
| Hata payı: | -0.75mm |
|---|---|
| Seviye: | 304 316 410 430 s32750 |
| Kalınlık: | 0,2-20 mm |
SS 201 316 310S 3mm Paslanmaz Çelik Sac 2B Yüzeyli Soğuk Haddelenmiş Plakalar
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| Seviye: | 301 304 310S 316L |
| Kalınlık: | 3.0mm |

