Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Kalın Paslanmaz Çelik Sac Soğuk Haddelenmiş GB 304 0.3 - 200mm Levha
| Standart: | GB ASTM DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/ 316 |
| Kalınlık: | 0.3-150mm |
Parlak Soğuk Haddelenmiş Ba Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 0.4mm - 3mm 430 316 Freze
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 316 409L 420 |
| Kalınlık: | Soğuk haddelenmiş için 0.4mm-3mm |
0.1mm kalınlık Ss 304 316 310 Soğuk haddelenmiş Paslanmaz Çelik Şeritler Rulolar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-3.0mm |
| Genişlik: | 50-500mm |
JIS ASTM 304 316 310S HL yüzeyli Paslanmaz Çelik Sac Levha
| Malzeme: | 304 /304L /316 /316L / 321 / 309S / 310S / 904L |
|---|---|
| Genişlik: | 1000/1219/1250/1500 mm |
| Uzunluk: | 2000/2438/2500/3000/3048 mm |
Mekanik Ekipman için BA Ayna Finish ile Özel Boyut 201 Paslanmaz Çelik Şerit Bobin
| Seviye: | 200 Serisi/300 Serisi/400 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 3mm-2000mm veya özelleştirilmiş |
ASTM 201 Soğuk Haddelenmiş Inox Ss Paslanmaz Sac Levha 1500mm 304 316 409L
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 304/316/310/420/410/202/201 |
| Kalınlık: | 0.2-3.0 veya 3.0 mm'den fazla |
AISI 201 J2 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 1200mm Düz Plaka, İnce Çizgili Cilalı
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L/31 |
| Kalınlık: | 0.2mm-3.0mm |
316 201 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha Ayna Pvc 1219 X 2440
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
Aisi 201 Paslanmaz Çelik Delikli Sac 4x8 2b Hl Ba 6mm Kalınlığında
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0,3-3,0 mm |
AISI Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac Levha 2B Finish 1219x2438mm 3mm
| Malzeme: | 434 |
|---|---|
| Kalınlık: | 3.0mm |
| Genişlik: | 1220mm |

