Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Soğuk Haddelenmiş Galvanizli Sac Rulo 0.15-4mm SGCD JIS G3302
| Görünüm: | pulluk veya pulsuz |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| renk: | Gümüş |
2B Yüzey AISI 316L Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac
| Malzeme: | 304 316L 316Ti |
|---|---|
| Genişlik: | 100-2000mm veya müşterinin ihtiyacına göre |
| kalınlık: | 0.3-2.5mm veya özelleştirmek |
ASTM A677 JIS C 2552 En 10107 Motorlar için Soğuk Lastiklenmemiş Silikon Çelik
| Renk: | Doğal renk |
|---|---|
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Sert |
| Öğe: | ISO9001 Standardı |
JIS Ss 301 316L 304 BA Finish Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levha, 0.25-2.5mm Kalınlığında
| Standart: | EN10088-2, GB3280 |
|---|---|
| Seviye: | 301 316L 304.300 serisi |
| kalınlık: | 0.25-2.5mm |
0.8mm Kalınlık Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac 430 Kalite
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS 430 |
| Kalınlık: | 0,3/0,8 mm |
35w400 Soğuk olarak yuvarlanmamış elektrikli çelik bobini ultra ince silikon çelik
| Renk: | Doğal renk |
|---|---|
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Sert |
| Öğe: | ISO9001 Standardı |
12" X 24" 4x8 Dubleks 2205 Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac 2b Finish BA 1/8"
| uzunluk: | Müşterilerin isteği olarak |
|---|---|
| Genişlik: | Müşterilerin gerektiği gibi. |
| yüzey: | 2B / BA / HL / NO.4 / 8K / Kabartmalı / Altın / Gül Altın / Siyah Altın |
ASTM A240 0.3mm Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Korozyona Dirençli
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | 410, 410S, 430, 304,316L, 316, 301 |
| kalınlık: | 0,3 -3 mm |
2B Yüzeyli Soğuk Haddelenmiş 316Ti Paslanmaz Çelik Levhalar 4x8 İnç
| Standart: | ASTM,JIS DIN, GB,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 316L,316Ti |
| Yüzey: | BA / NO.4 / 1D /2D / 2B |
ASME A240 304l 304 paslanmaz çelik levhası No.4 No.8 Yüzeyi Soğuk lastikli paslanmaz çelik levhası
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Tam Sert |
|---|---|
| Liman: | Şangay limanı |
| Ölçek: | SGS |

