Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Hr And Cr PPGI Çelik Rulolar Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulolar JIS G3312 ASTM
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1mm-6mm |
65mn Silikon-Manganez Yaylı Çelik Şeritler CK45 CK75
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
Q235b Sıcak olarak yuvarlanmış karbon çelik kareli levha A36 Çıkıntılı elmas desenli çelik levha
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
Elektro Galvanizli Sıcak Daldırma Çinko Kaplı Çelik Rulo Sac 0.30mm-4.50 Mm
| Görünüm: | pulluk veya pulsuz |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| renk: | Gümüş |
4 X 8 Ft 24 "X 12" 25 In X 36 In 26 Gauge Önceden Boyalı Galvanizli Sac Bobin
| Görünüm: | pulluk veya pulsuz |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| renk: | Gümüş |
Düzenli Spangle Sgcc Hdgi Çelik Bobin Galvanize Demir Yaprak
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
|---|---|
| Bitir.: | 2B/BA/HL/NO.4/8K |
| Sertlik: | Yumuşak, 1/4 Sert, 1/2 Sert, 3/4 Sert, Tam Sert |
5mm 3mm 316 Paslanmaz Çelik Levhalar 253ma Ss 430 Mutfak Duvar Kaplamaları İçin Paslanmaz Çelik Levhalar
| uzunluk: | 2000 mm / 2438 mm / 2550 mm |
|---|---|
| Genişlik: | 1000 mm - 2400 mm |
| Kalınlık: | 0.3-180mm veya isteğiniz gibi |
SS 410 430 C Yapısal Çelik Profil Paslanmaz Çelik U Kanalı İnşaat İçin
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Şekil: | C/U Kanalı |
| Seviye: | SS 410 430 |
5160 1/4" Tavlı Yaylı Çelik Şerit Paslanmaz Yaylı Metal Şerit
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
Ppgi Prime Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo Normal Pul 0.12-2mm Yüksek Çinko Kaplama
| Görünüm: | pulluk veya pulsuz |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| renk: | Gümüş |

