Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
3/16" 3/32" Kalınlık 420 430 304 Kalite Paslanmaz Çelik Cilalı Yüzeyli Yuvarlak Çubuklar
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Astm A36 Karbon Çelik Yaprak Metal Korozyona Direnci
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
Paslanmaz çelik 304 Dikişsiz SS Boru 8mm Dia Program 80 Dekorasyon İçin Kullanılır
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Sertleştirilmiş ve Temperlenmiş Yay Çeliği Şeritler C80 CS95 55x1.40mm 60x1.20mm
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
1/4 Geniş 0.025" Mavi Temperli Yay Çelik Şeritler 1.4310 1075 1095 1050
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
Q235 Ms Elmas çelik levhası Hafif karbon çelik levhası Yapısal çelik Ms Çerezli çelik levhası
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
ASTM A36 1008 4320 S235jr Düşük karbonlu çelik elmas plaka metal
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
Sıcak olarak yuvarlanmış soğuk olarak yuvarlanmış ASTM 2B Yüzey 3.0mm kalınlığı 201 304 316 sınıfı paslanmaz çelik levhası paslanmaz çelik sarmal
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
Sınıf 201 304 410 430 SS bobinler manyetik olmayan ayna soğukta yuvarlanmış sıcakta yuvarlanmış cilalı paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
201 202 304 316 İnşaat malzemeleri için sıcak soğuk olarak yuvarlanan paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |

