Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
0,3 Mm 0,4 Mm 0,5 Mm 400 serisi 2B Ayna Yüzey Paslanmaz Sac Levhalar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-20mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 225-250MM |
İyi kaynaklanabilirliğe sahip 20 Kalınlık ASTM 5115 Sıcak Haddelenmiş Düşük Karbonlu Alaşımlı Çelik Levhalar
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Kalınlık: | 20 mm |
| Uzunluk: | 6000MM |
304 2b HR Paslanmaz Çelik Sac 16 Ayar 1.5mm Fırçalanmış Freze Kenarı
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| teknik: | CR veya İK |
| Bitiş: | 1,2B |
ASTM A270 A554 SS304 316L 316 310S 440 1.4301 Makine işleme yönelik paslanmaz çelik bobini
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
Bahar BA Yüzey için 1/2 Sert Temperli 301 Paslanmaz Çelik Şerit Bobin
| Malzeme: | SS 301 |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
Büyük Üreticisi Sıcak olarak yuvarlanan sarmal soğuk olarak yuvarlanan 430 BA bitirme 1.5mm 201 316 304 paslanmaz çelik sarmal
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
201 Serisi 201 304 316l 410 310s 321 2205 2507 Hl 2b Ba No.4 Stainless Steel Sekonder Bobin stokta
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Soğuk olarak yuvarlanmış ayna 2B Yüzey Din 1.4305 Ss 201 304 316 316L 409 Paslanmaz çelik sarmal / rulo / şerit
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
AISI ASTM JIS 403 Sınıf 201 304 SS Bobinler Soğuk Rulo Paslanmaz Çelik Şerit Bobinleri Çin'de Üreticiler
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
5mm 10mm ile SGS 440c Inox Demir Paslanmaz Çelik Levha Metal
| Köşe: | Değirmen Kenarı Yarık Kenar |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304/309/309S/310/310S/304/304L/316/316L |
| Kalınlık: | Sıcak Haddelenmiş için 3mm-100mm |

