Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
2B Mill Finish Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac SS316 316L 6mm ASTM A240
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 316 316L |
| Kalınlık: | 6/8/9/10/12mm |
Mill Finish Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac 220 - 3000mm 2B AISI 316 316L A240
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 316 316L |
| Kalınlık: | 6/8/9/10/12mm |
4x8 S235jr Karbon Çelik Yaprakları Sıcak Dolaştırılmış Q235b
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Makine, Gemicilik, Kazan, Konteyner vb. |
| Renk: | RAL |
Astm A270 A554 dikişsiz paslanmaz çelik boru 304 316l 316 310s 440
| Uygulama: | Kimya, Petrokimya, Petrol ve Gaz, Enerji, Gıda ve İçecekler, Farmasötik, Su Arıtma |
|---|---|
| Kenar: | Yarık kenar veya freze kenarı |
| Liman: | Şangay |
1008 1010 1015 1020 Sıcak olarak yuvarlanmış 5 mm 10 mm kalınlığı soğuktan yuvarlanmış düşük karbonlu çelik levhası
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak vb. |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çelik |
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha, Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
202 201 HR Paslanmaz Sac Levha 5mm 10mm SUS
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 202 201 |
| Kalınlık: | 5 mm 10 mm |
AISI 304 310S 410 Paslanmaz Sac 3.0mm BA HL 2b Levha
| Standart: | ASTM,DIN,EN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2.0-15mm, 6mm |
8mm 10mm Kalınlığı Astm A500 Gr.B A36 65mn Karbon Çelik Plaket Karbon Çelik Taş Yaprakları
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000mm-12000mm |
| Malzeme: | Karbon çelik |
201 No 1 Paslanmaz çelik Sch 10 Boru Kare Yuvarlak 304
| Açıklama: | Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Sac |
|---|---|
| Nikel: | %8 |
| Ödeme koşulu: | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
SSAB 500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar 15mm 500 Bhn Çelik Levha
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3 mm-100 mm |
| Tip: | Çelik levha |

