Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
17-7 Ph Dekoratif Paslanmaz Çelik Şerit 40mm Sıcak Haddelenmiş
| sınıf: | DX51D, SGCC |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,15 mm - 4,00 mm |
| uzunluk: | 1000-6000mm |
AISI Q235 Q245 Galvanizli Çelik Rulo Z275 Sıcak Haddelenmiş GI Ürünleri Orta Sert
| teknoloji: | Soğuk Haddelenmiş ve Sıcak Haddelenmiş |
|---|---|
| Sertlik: | Orta Sert |
| avantaj: | Yüksek Korozyon Direnci |
İnşaat için Çinko Kaplı Galvanizli Çelik Boru İçi Boş Bölüm 40x40 Kare Boru
| Ürün adı: | Çinko Kaplı Boru |
|---|---|
| Şekil: | İçi Boş Kesit Kare Çelik Boru |
| Seviye: | Q235B 20# 10# |
Q235 A36 Ss400 Q345 St52 Karbon Çelik Yaprak Plaka 5 mm kalınlığında sıcakta yuvarlanmış
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |
ASTM A572 Ms Sıcak Düz Plak Metal Karbon Çelik Çerezli Elmas Yaprak
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Makine, Gemicilik, Kazan, Konteyner vb. |
| Renk: | RAL |
8K ayna fırçalı 4x8 paslanmaz çelik levha 316 316l 304l 304
| Uygulama: | İnşaat/Dekorasyon/Mutfak Gereçleri/Kimya Endüstrisi |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı / Yarık Kenar |
| HS kodu: | 7219340000 |
304 304l Sıcak Dolaşmış Paslanmaz Çelik Yuvarlak Boru Dikişsiz
| Kenar: | Yarık kenar veya freze kenarı |
|---|---|
| Son: | düz uç veya eğimli uç |
| Özellikler: | Yüksek sıcaklığa dayanıklı, korozyona dayanıklı, dayanıklı, pürüzsüz yüzey |
Inox 304 316l dikişsiz paslanmaz çelik boru 63mm 8 inç
| Soğuk Çekilmiş: | 1-50mm |
|---|---|
| Dağıtım durumu: | Deniz yoluyla, hava yoluyla, trenle, |
| Çapraz: | 12mm-650mm |
4mm 3mm Karbon Çelik Sac Astm A36 1023 1020 1018 1010 Karbon Çelik Sac Tedarikçiler
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.5-100mm |
| tip: | Çelik levha |
8mm 1/4" 1/2 316 Paslanmaz Çelik Levhalar Astm A240 S31803 3mm ss sac 202
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000 mm |
| uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |

