Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
1mm 202 310S Yarım Sert Paslanmaz Çelik Levha Sac İnşaat İçin Tavlanmış
| Standart: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304 201 202 310S 430 |
| Kalınlık: | 0.1-2.5mm Veya Özelleştirilmiş |
40 - 150gsm Galvanizli Demir Çelik Sac GI 1500mm Çatı İçin
| Ürün adı: | GI Çelik Sac |
|---|---|
| Çinko kaplama: | 40-150gsm |
| Tip: | Çatı İçin Demir Çelik Sac |
G90 Konteyner Galvanizli Çelik Sac Çinko Kaplama Sıcak Daldırma 4.0mm
| Ürün adı: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Seviye: | ASTM/AISI/SGCC/CGCC/TDC51DZM |
| Çinko kaplama: | 90 G/m2 ila 275 G/m2 |
A36 Düşük alaşımlı yüksek dayanıklılıklı aşınmaya dayanıklı çelik levha NM400 NM500
| Uygulama: | Kazan plağı, konteyner plağı, flens plağı, gemi plağı vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
304 304l paslanmaz çelik 80 boru yüzeyi parlak cilalanmış
| Soğuk Çekilmiş: | 1-50mm |
|---|---|
| Dağıtım durumu: | Deniz yoluyla, hava yoluyla, trenle, |
| Çapraz: | 12mm-650mm |
3/32" 303 310 316 Paslanmaz Çelik Levhalar 200mm 20mm 0.5 Mm Ss Sac
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
1.6 Mm 1.5 Mm 1.2 Mm 316l Paslanmaz Çelik Sac 8k Ayna Kaplama 2520
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1-3 mm |
| Genişlik: | 500-1500mm veya özelleştirmek |
3mm 2mm 316 Paslanmaz Çelik Sac Delikli Veya 316l Plakasız
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.25 - 3mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 1000-2000mm, 600mm - 1500mm veya özelleştirilmiş |
0.25 Mm 0.2 Mm 0.1 Mm 3mm 302 Paslanmaz Sac 2B Yüzey
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 3-15mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 100-500mm |
18 Ayar 1mm Ss 304 2mm Sac Aisi 304 Ba Paslanmaz Sac 2b
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1-5 mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 500-1000mm |

