Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Z275 Gi Sıcak Daldırma Galvanizli Sac Levha Dx51 Sıfır Pul Ral Renk 13.0mm
| Ürün adı: | Sıcak Daldırma Galvanizli çelik levha |
|---|---|
| Tip: | Düz levha |
| Kalınlık: | 0,12-13,0 mm |
İnşaat Ss Plakaları için 1.5mm HL Paslanmaz Çelik Sac Levha BA 316L 430 2D 8K 2B
| Standart: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200 300 400 Serisi |
| Kalınlık: | 1,5 mm veya Özelleştirilmiş |
317 904L Paslanmaz Çelik Levha 16 Kalibre 2B BA Yüzey 4x8 Ayna 100mm
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Seviye: | 304 316L 316Ti 317 904L |
| Kalınlık: | 0,25-3,0 mm,3,0-100 mm |
0.1-2.0mm Çatı Kaplama PPGI Çelik Rulo Boyalı Renkli Kaplamalı Ppgl Profil Sayfası
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Rulo Ağırlığı: | 3-8 Ton |
| Kalınlık: | 0.1-2.0mm |
ASTM A36 PPGI Boyalı Galvalume Çelik Rulo Sac Suya Dayanıklı
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1 mm - 6 mm |
Bobin İçinde Ppgi Boyalı Galvanizli Sac 14246 1995 0.40mm-0.80mm
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1mm-6mm |
Elektrolitik Kalay Çelik Levha 2.0/2.0 Kaplama T2/T3/T4/T5 SPCC MR
| Ürün adı: | elektrolitik teneke |
|---|---|
| Seviye: | SPCC/MR/L/D |
| Kalınlık: | 0,12-0,6 mm |
5.6/5.6 SPTE Teneke Sac 0.17 Mm 2.0/2.0 Elektronik Bileşen İçin
| Ürün adı: | elektrolitik teneke |
|---|---|
| Seviye: | SPHC-SPHD |
| Kalınlık: | 0,12-0,6 mm |
Sıcak daldırılmış galvanizli çelik levha 2 mm kalınlığı Dx51d Çinko kaplı 24 26 28 ölçüm
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
|---|---|
| Bitir.: | 2B/BA/HL/NO.4/8K |
| Sertlik: | Yumuşak, 1/4 Sert, 1/2 Sert, 3/4 Sert, Tam Sert |
Gi Ppgi Ppgl Galvanizli Çelik Yaprak Metal Minimize Spangle
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
|---|---|
| Bitir.: | 2B/BA/HL/NO.4/8K |
| Sertlik: | Yumuşak, 1/4 Sert, 1/2 Sert, 3/4 Sert, Tam Sert |

