Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Sus 304 Astm 316 Soğuk olarak yuvarlanmış bobin 2b Ba No. 4 Hl 8k Aynalı paslanmaz çelik bobin bobinleri
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Aisi Soğuk Dökme 430 Ba Aynalı Dökme Paslanmaz Çelik Bobin Fiyatı
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
2B 8K HL Kabartmalı Kazınmış Yüzeyli BA Finish 2000mm Paslanmaz Çelik Rulo
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Başvuru: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
| Kalınlık: | 0.1mm-3.0mm |
1000mm Paslanmaz Çelik Değirmen Kenar Bobini 2507 316 201
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF,EXW |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
| Satıştan sonra: | Malların Alınmasından Sonra Bulunan Herhangi Bir Kalite Sorunu, Koşulsuz İade |
BA 8K Paslanmaz Çelik HL Bobin 6000mm Kabartmalı Kazınmış
| Başvuru: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Manyetik özellikler: | Manyetik Olmayan veya Manyetik |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
Yüksek alaşımlı çelik plaka 3 mm Karbon çelik plaka 4 * 8 Gemi plaka için çelik plaka
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
|---|---|
| Renk: | Doğa Gümüşü |
| Ücretsiz örnek: | Mevcut , Bize Ulaşın |
Sıcak Daldırma Çinko Kaplı Çelik Rulo Galvanizli Çelik Rulo Galvalume Çelik Levha Sac
| Dış görünüş: | pul veya pul yok |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| Renk: | Gümüş |
Q345 Düşük Karbonlu Çelik Levha Levhalar 0.5 - Konteyner İçin 200mm Kalınlık
| Satıştan sonra: | Herhangi Bir Kalite Sorunu, Koşulsuz İade |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-200 mm |
| Fiyat şartları: | FOB, CFR, CIF, EXW, vb. |
1.0mm Kalınlık No.1 Suface 316L Çelik Levha Sac Yavaş Torna
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | SUS316 |
| kalınlık: | 1.0-3.0mm |
0.15mm AISI 316 Paslanmaz Çelik Levha Su Dalgaları Duvar Paneli İçin Dekoratif Altın
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201.202.304.316.310S.430.420 |
| Kalınlık: | 0.15-3.0mm |

