Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Dekoratif uygulama için 304 6mm paslanmaz çelik yuvarlak çubuk
| Dayanıklılık: | H9, H11, H13, K9, K11, K13, vb. |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,5 mm-100 mm |
| Yüzey Dönüşümü: | Parlak, Siyah, Cilalı vb. |
3/4" X 1" X .065 Karbon Çelik Dikdörtgen Boru A513 A500 Ms Kare Kanal Yapısal
| Standart: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| Seviye: | 10#, 20#, 45#, A213, A192, A178-C, A209, A200, A199, A214 |
| Şekil: | Meydan |
4 X 4 1 İnç 1.5 "Delikli Karbon Çelik Kare Boru Cs Kaynaklı Borular
| Standart: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| sınıf: | 10#, 20#, 45#, A213, A192, A178-C, A209, A200, A199, A214 |
| şekil: | Meydan |
AISI 6mm Paslanmaz Çelik Çubuk Kare Kenar Yüksek Çekim Gücü
| Yüzey Dönüşümü: | Parlak, Siyah, Cilalı vb. |
|---|---|
| Boyut: | 2mm-500mm |
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
Endüstriyel uygulamalar için AISI Standart Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Bobin
| Payment: | T/T, L/C, Western Union,OA |
|---|---|
| Application: | Construction, Decoration, Industry, Etc. |
| Edge: | Mill Edge/Slit Edge |
316 321 Paslanmaz çelik yuvarlak çubuk 0,5 mm kalınlığı
| Malzeme sınıfı: | 304, 304L, 316, 316L, 310, 321, 347, vb. |
|---|---|
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, vb. |
| Dayanıklılık: | H9, H11, H13, K9, K11, K13, vb. |
Astm Paslanmaz Çelik Çizgi Bobini 201 304 2b 2e Ba Otomobil Üretimi İçin
| bobin kimliği: | 508/610mm |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 3-15 MT |
| Kenar: | Yarık kenar/Freze kenarı |
10mm 16mm St37 Q235b Hr Çerezli demir levha desenli levha
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
Renk Kaplı Galvalume Çatı Sayfası
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1 mm - 6 mm |
Kimyasal Ekipman için kullanılan 3 inç kalınlık SS 316 316L 304 Dikişsiz Ss Boru
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |

