Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
316 2205 2507 Paslanmaz dikişsiz borular cilalanmış yuvarlak
| Soğuk Çekilmiş: | 1-50mm |
|---|---|
| Dağıtım durumu: | Deniz yoluyla, hava yoluyla, trenle, |
| Çapraz: | 12mm-650mm |
ASTM Paslanmaz Dikişsiz Boru Tp 304 304l 309s 310s 316l Parlak Pürüzlü Turşu 309s
| Soğuk Çekilmiş: | 1-50mm |
|---|---|
| Dağıtım durumu: | Deniz yoluyla, hava yoluyla, trenle, |
| Çapraz: | 12mm-650mm |
1.5 "kalınlığında Sch80 904L 304 Dikişsiz Paslanmaz Çelik Borular Cilalı yüzeyli borular
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | 904L/420/316/304 Serisi |
| Uzunluk: | 5800/6000mm |
G350 G550 Galvanizli Çatı Panelleri 4*8 Slit Edge
| yoğunluk: | 0.284 lb/in3 |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Sınıf: | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
ASTM AISI JIS paslanmaz dikişsiz boru BA 2B HL
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | 304 304l 316 |
| Uzunluk: | 1000-12000mm, özelleştirilebilir |
310 202 Dikişsiz SS Paslanmaz Çelik Kaynaklı Boru 316 Sınıf Sokak Çiti İçin Kullanıldı
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
409 310s 304L çap 50mm Paslanmaz Dikişsiz Boru Programı 160 Kazan Borusu İçin Kullanılır
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | Hastelloy C276 |
| çap: | 5.5-200mm |
S235jr 16mo3 13crmo4-5 Hafif Karbon Çelik Plakası
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |
1mm 2mm 3mm kalınlığı 304 - 310s ASTM A240/ASME SA240 Sıcak lastikli paslanmaz çelik sarmal
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Genişliği: | 600-1500mm |
| Kalınlığı: | 0,12-0,2 mm |
201 202 304 304L 316 316L 430 Sıcak olarak yuvarlanmış genişliği 1220mm Paslanmaz Çelik Bobin
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |

