Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Invar 4J36 4J50 Nikel Çelik Ürünler Şerit 4J29 Kovar 4J32 4J33 4J34
| Seviye: | invar36 |
|---|---|
| Malzeme: | Ni, Fe |
| İletken Tipi: | Sağlam |
4J50 Alaşımlı Çelik Ürünler UNS K94610 4J29 Kovar Kapiler Boru
| Seviye: | hassas alaşım |
|---|---|
| Malzeme: | 4J50 |
| Direnç (μΩ.m): | Düşük |
Q195 Prime Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo GI Rulo İçinde Galvanizli Çelik
| Görünüm: | pul veya pul yok |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| Renk: | Gümüş rengi |
Cilalı BA Paslanmaz Çelik Levhalar 0.5mm 201 202J1 310s 904L 4x8ft, 20 Ayarlı
| Standart: | ASTM, DİN, EN, AISI |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Kalınlık: | 2,0-15 mm, 6 mm |
304 316 Korozyona Dirençli Paslanmaz Çelik Rulo 201 430 409L 410 2205 2507
| Başvuru: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Manyetik özellikler: | Manyetik Olmayan veya Manyetik |
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
0,1 mm - 3,0 mm Paslanmaz Çelik 304 Bobin Ayna Kaplaması Genişlik 1000 mm - 2000 mm
| Manyetik özellikler: | Manyetik Olmayan veya Manyetik |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
| Genişlik: | 1000mm-2000mm |
Nm400 Nm500 GBT24186 NM600 Konteyner İçin Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.0-500mm |
| tip: | Çelik levha |
304 304L 316 Dia 60mm Sıhhi Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru / SS Boru
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | 304 304L 316 |
| Uzunluk: | 1500-1000mm |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Rulo Gi Q345 Galvanizli Çelik Rulo SGCC Demir
| Görünüm: | pul veya pul yok |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.15-3mm |
| Renk: | Gümüş rengi |
ERW Q345 25mm Hafif Çelik Kare Boru 1 İnç X 1 İnç 2 İn X 20 Ft 0.875" X 0.065" SS400
| Standart: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| sınıf: | Q345 |
| şekil: | Meydan |

