Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
5-15mm Paslanmaz Çelik Rulo SS Şerit Bobin 202 316 Sınıf 400 Serisi SUS409 410 430
| Malzeme: | SS 206 |
|---|---|
| sınıf: | 200 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
0.025mm4mm 201 304 316 Paslanmaz Çelik Bobin Metal Şerit Çelik Yaprak
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Üreticinin fiyatı 201 304 EN ASTM JIS 1mm 2mm Kalınlığı Ayna Bitirme Paslanmaz Çelik Bobin
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
ASTM A269 270 600mm Paslanmaz kaynaklı boru Büyük çaplı Soğuk sıcak rulo
| Uzama: | ≥40% |
|---|---|
| Özellik: | Korozyon direnci yüksek sıcaklık |
| FOB Fiyat: | Son Fiyat alın |
316l SS Şerit Bobin 0.5mm 316 Paslanmaz Çelik Rulo
| sınıf: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
|---|---|
| Yüzey işleme: | Kaplamalı, boya / yağ |
| uzunluk: | 2000-6000 mm |
4.8mm Kalınlığı Sıcak Dolaştırılmış Q235B U Şekilli Karbon Çelik Kanalları
| üretim adı: | U Kanal Çubuğu |
|---|---|
| Sınıf: | Q235B |
| Kalınlığı: | 4,8 mm |
PPAL Ppgl Ppgi Renk Kaplı Sac Rulo Duvar İnşaatı 1Mm
| Uzunluk: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Genişlik: | 600-1250mm |
| Kalınlık: | 0.12MM-1.2MM veya 4~60MM |
8mm 6 Mm 5 Mm 3 Mm 2 Mm Ms Çelik Levha
| Standart: | AISI ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çelik |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |
304l 306l Dikişsiz Boru Ss 304 Sch 10 Program 20 Din 2391 Din 2448
| Yüzey: | 2B/8K/Ayna/No.1,vb |
|---|---|
| Uzunluk: | 1-12m |
| Çelik Sınıfı: | 200/300/400 Serisi |

