Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Paslanmaz çelik bobin fabrikası üreticileri Paslanmaz çelik bobin 1mm 2mm 3mm paslanmaz çelik bobinleri 304
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Genişliği: | 600-1500mm |
| Kalınlığı: | 0,12-0,2 mm |
Aisi Sus 304 316l 430 410 304l 202 316 321 Soğuk çekilmiş parlak paslanmaz çelik sarmalları
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
ASTM A240 / ASME SA240 201 304 316 310s Sıcak Çelik (HR) Paslanmaz Çelik Bobini
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
AISI Inox 430 304 321 310S 316 Paslanmaz Çelik Ss Plaka No.1 Finish
| Seviye: | 430 304 321 310S 316 |
|---|---|
| kalınlık: | 3.0-100 mm |
| Genişlik: | 50mm-2200mm |
Dekoratif bobinler 310s 904l Sıcak yuvarlanmış soğuk çekilmiş paslanmaz çelik bobin 2b Ba 0.5mm
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
A516 Sıcak olarak yuvarlanmış soğuk çekilmiş karbon çelik plaka 0.50mm 1008 S275jr
| Uygulama: | İnşaat, Makine, Otomobil vb. |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak vb. |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
310s Paslanmaz Çelik Bobin, ASTM A240 / ASME SA240 Kalınlığı 1.2mm-10mm için Sıcak Dolaştırılmış
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Örnek: | Örnek mevcut olabilir |
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik sarmal 201 430 410 202 304 316l 410 paslanmaz çelik sarmal
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Örnek: | Örnek mevcut olabilir |
Sus201 Sıcak Dolaşımlı Tisco Mill Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini Fiyatı
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Ss 430 304 Ss 316 2b Ba Saç çizgisi Dönüşüm Yüzeyi Paslanmaz Çelik Rulo Bobin Kalınlığı 1mm 5ft
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |

