Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
A285 Grc Çelik Yaprak 4' X 8' Demir Gemi Yaprak E450 BR Ton başına plaka fiyatı
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine vb. |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
ASTM A500 A36 A283 A572 Ss400 St37 St52 Siyah Demir Karbon Çelik Yapımcı Tedarikçi
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |
AISI ASTM 316L 310 314 318 304 4*8 Paslanmaz Çelik Bobin/Şerit/Roll Pas Yapmayan Yüzey
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
AISI 310s 1,2 mm-10 mm kalınlığında Stainless Steel Hot Rolled Coil
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
ASTM 1008 Karbon Çelik Plakı Hafif Çelik Plakı A36 Sıcak Dolaşımlı Plakı İhracatçı
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine vb. |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
ASTM A36 Çelik Plak Dükkanları Ah32 Dh32 Eh32 Ah36 Dh36 Eh36 Gemi Yapımı için Karbon Çelik Plak
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine vb. |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
Genişliği 3.5mm1550mm Astm 201 304 Paslanmaz Çelik Demir Yapı Dekorasyonu
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
| teslimat: | Mevduat veya L/C aldıktan sonra 7-15 gün |
ASTM 201 202 304 304L 310S 316 316L 430 Korozyona dayanıklılık Paslanmaz Çelik sarmal çelik levhası
| bobin kimliği: | 508mm/610mm |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 2-8 MT |
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
Fabrika Fiyatı 304 309s 316 Mill Edge Ba Paslanmaz Çelik Bobin 201 Bobin
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Astm Inox 1.43 Sus430 Ss430 Ba Serisi 430 Ba Finish Parlak 18 Ölçüm Stainless Steel Sheet Coil Fiyatı
| Uygulama: | Mutfak malzemeleri, tanklar, gıda işleme malzemeleri, süpürge malzemeleri, inşaat malzemeleri vb. |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | Bobin başına 3-18 MT |
| Uzama: | %46 - %50 |

