Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
316 Yüksek Güç 10mm 12mm 18mm 20mm Bina Kapıları için J3 Stainless Steel Bobini
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
ATSM SUS201 316 430 2B BA Saç hattı tedavisi 0.4mm 0.5mm 0.6mm 0.8mm kalınlığı 304 paslanmaz çelik sarmal
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Bobin Ağırlığı: | 3-8 MT |
Paslanmaz Çelik Bobin 201 304 316l 409 410 430 din 1.4305 ss 403 301 Paslanmaz Çelik Bobin
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
Uzunluğu 1000 mm - 6000 mm Mill Edge Coil 304 Ba Paslanmaz Çelik Koil
| bobin kimliği: | 508mm/610mm |
|---|---|
| Bobin Ağırlığı: | 2-8 MT |
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
304 316 Genişliği 1000mm 1219mm 1500mm No.1 No.4 Endüstri için paslanmaz çelik bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Sae A106 Jis Ss400 Din S235jr Sıcak olarak yuvarlanmış Gemi inşaatı Hava koşullarına dayanıklı çelik Spa-H Konteyner Gemi Çelik plaka
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
ASTM Dh36 Sıcak Dolaştırılmış Hafif Çelik Plak A36 Karbon Yapı Çelik Plakları Tedarikçisi
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
Orta kalınlıklı Yüksek Tensile Dh32 Dh36 Dh40 Karbon Çelik Taş Sıcak Yuvarlanmış Eh36 Gemicilik Karbon Çelik Demir Taş
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |
ASTM A32 Ccsa Ccsb Sıcak Dolaştırılmış Gemi Gemi Kullanımı Giyim Direnci Yüksek Güçlü Gemi Plakası
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |
Tisco Çelik tedarikçisi Mirror BA Finish 201 202 410 430 444 Malzeme Paslanmaz Çelik Bobin
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |

