Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
316L 0.3-1.0mm Kalınlığı Ayna Hl No. 1 No. 4 Altın 2B Paslanmaz Çelik Bobin Fiyatı
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
AISI SUS 304 316L 201 430 410 2b Ba N4 8K Paslanmaz Çelik Bobin Şerit 310S Ss Bobin
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
ASTM JIS 202 321 316 2b Ba 0.3-3mm Tisco Ss Bina malzemesi için demir paslanmaz çelik bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Hastelloy B-2 Alaşımlı Çelik Ürünler Hastelloy C-22 Nikel Alaşımlı Yuvarlak Çubuklar
| Seviye: | Nikel, hastelloy c22 |
|---|---|
| Direnç (μΩ.m): | Temel |
| Nihai Mukavemet (≥ MPa): | 690 |
3mm 301 302 303 304 Düşük karbonlu paslanmaz çelik bobin soğutucu depolama tankı
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Bitir.: | Sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş |
Aisi A36 Q235 Çatlak Kenar Hava Durumu Kara Yüzey Karbon Çelik Taş Taş Fiyatı
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
Astm A53 A106 1 Inç Karbon Çelik Plakası Karbon Çelik Plakası Kg fiyatı
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
Ss400 A36 SA 387 GR.5 Deniz çelik levhası 30 mm Karbon çelik metal levhası
| Uygulama: | Gemi Plakası, Kazan Plakası, Konteyner Plakası, Flanş Plakası |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
Ah36 A32 A131 Dh36 Çin Üretim Siyah Yüzey Demir Karbon Çelik Yaprak Taşı
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |
ASTM A285 Grc Karbon Çelik Taş A36 Karbon Çelik Taş Taş
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |

