Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
304 turşumlu parlak siyah demir bobini Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Slit Edge 304 Paslanmaz Çelik Bobin Aralığı 0.1mm-3.0mm Kalınlığı
| Corrosion Resistance: | High |
|---|---|
| Price Term: | FOB, CFR, CIF,EXW |
| Surface: | 2B/ BA/ NO.1/ NO.4/ 8K/ HL/ Embossed/ Etched |
Paslanmaz çelik tam sert yarı sert 301 paslanmaz çelik 0.8mm 1.0mm 5Cr15MoV paslanmaz çelik sarmal satılıyor
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
Kalite Garantisi Yüksek Korozyona Direnci Paslanmaz Çelik Bobin 1000mm-6000mm Uzunluk
| MOQ: | 3 Ton |
|---|---|
| Length: | 1000mm-6000mm |
| Thickness: | 0.1mm-3.0mm |
Sınıf A36 1008 S235jr Ss400 A387 Sıcak olarak yuvarlanmış 4x8 50 mm kalınlığındaki siyah yüzey karbon çelik levhası
| Ambalaj bilgileri: | Standart nakliye ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | Miktarına göre 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
420 Paslanmaz yuvarlak çubuk kalınlığı 0.5mm-100mm
| İşleme hizmeti: | Kesme, Bükme, Delme vb. |
|---|---|
| Boyut: | 2mm-500mm |
| Uzunluk: | 1-6m |
2.0mm Kalınlığında JIS 410 430 Ss Ayna Kaplama Sayfası
| Standart: | DIN,AISI |
|---|---|
| Seviye: | Ss 410 430 420,400 serisi |
| kalınlık: | 2.0-3.0mm |
201 202 317 Sıcak olarak yuvarlanmış inşaat malzemesi paslanmaz çelik bobini 0,5 mm kalınlığında
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
3.5mm-1550mm Astm 201 304 Paslanmaz Çelik Demir Yapı Dekorasyonu 8K Yüzeyi
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Sertifika: | ISO, SGS, BV, vb. |
| Ambalaj bilgileri: | Standart nakliye ambalajı |
304 430 Paslanmaz çelik sarmalları Fiyatlar 2B BA 4K Yüzey Paslanmaz çelik Isıtma Paslanmaz çelik sarmalları
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Genişliği: | 600-1500mm, özelleştirilebilir |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |

