Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
201 301 321 430 Kimyasal endüstri için paslanmaz çelik bobin demir şeridi
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
316 Boru hattı 0.6mm Kalınlığı No.1 Paslanmaz Çelik Bobin Çelik Yaprak 6m Uzunluk
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Mutfak eşyaları için 1 mm kalınlığında 304 430 904L 2b Ba parlak paslanmaz çelik sarmal tabaka şeridi
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Yuvarlak 304l Ss 304 Dikişsiz Boru ASTM A312 TP304 3m 6m
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| uzunluk: | 1000-6000mm |
202 309 321 2" Sch 40 10mm 12mm Ss Boru Dikişsiz
| Malzeme: | Hidrojen Nikel Molibden Krom |
|---|---|
| uzunluk: | 1-12m |
| Dia: | 5.5-200mm |
202 201 Ss 316l Bobin 2.5mm 3mm
| sınıf: | 200 Serisi, 300 Serisi, 400 Serisi |
|---|---|
| Özel Kullanım: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
| uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
SS410 Ss 430 Bobin 0.8Mm ila 10 Mm
| Rulo Ağırlığı: | 1-25mt |
|---|---|
| Özel Kullanım: | Aşınmaya Dayanıklı Çelik |
| uzunluk: | müşteri isteği olarak |
2mm SGCC CGCC Galvanized Plain Sheet Hot Dip Metal Electro DX51D+Z
| Ürün adı: | Galvanizli Düz Sac |
|---|---|
| Seviye: | SGCC/CGCC/DX51D+Z |
| Tip: | Düz Levha |
Üretici St52 Q235b Sa285 Gr C İnşaat malzemesi için kazan plağı
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |
1mm 2mm 3mm 4mm 5mm Derin Çekme Alüminyum Levha 5052 5281 5083 5150 5005 H34
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| uzunluk: | 1000-4000mm |
| shippping: | Deniz taşımacılığı |

