Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
0.1-12mm Thcik Yüzeyi 2b Ba No.4 Paslanmaz Çelik Bobin Genişi 1000mm 1219mm 1500mm 1800mm 2000mm
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
35w400 Silikon Çelik Yaprak Demir Çekirdek Elektrikli 50a800 Derecesiyle
| Renk: | Doğal renk |
|---|---|
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Sert |
| Öğe: | ISO9001 Standardı |
201 202 304 304l Dekoratif 0cr18ni19 paslanmaz çelik sarmal çatı levhası
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
Bobin Diametresi 50 ′′ X 5/16 ′′ Od Sıcak Dökme 304 310S Paslanmaz Çelik Bobin
| Ambalaj bilgileri: | Standart nakliye ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | Miktarına göre 7-20 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Metal Galvanizli Demir Rulo Jis G3302 Sgcc Spcc
| Çinko kaplama: | 30-275g / m2 |
|---|---|
| sınıf: | SGCC, DX51D, CGCC |
| Genişlik: | 1000 1219 1250 1500 mm |
1.2-16mm Makine için Sıcak Dolaştırılmış 301 304 316 Paslanmaz Çelik Yaprak Bobini
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
201/202/301/302/304/304l/310s/316/316l/321/430/430a/309s/2205/2507/2520/430/410/440/904lect Paslanmaz Çelik Bobin
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
Genişliği 600-1500mm Jis Ss201 Saç çizgisi Ba Parlak kazınmış paslanmaz çelik sarmal 2mm Dekoratif malzemeler için
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
304 06cr19ni10 Paslanmaz Çelik Bobin Yayları Uzunluğu 6m Dekoratif / Endüstriyel / İnşaat malzemesi için
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
309 S Isı Değiştiricileri Kazan Bileşenleri Mül Kenarı Paslanmaz Çelik Bobin 0,5 mm Kalınlığı
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |

