Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
200/300/400 serisi soğuktan yontulmuş 1 mm paslanmaz çelik sarmal 201 301 304 316 321 2b paslanmaz çelik sarmal
| Malzeme: | 201, 202, 301, 304, 304L, 309S, 310S, 316, vb |
|---|---|
| Yüzey: | 2B/BA/8K/No.1/No.3/No.4/HL, cilalı, vb |
| Kalınlığı: | 0.12-0.2mm, özelleştirilebilir |
50a800 Soğuk lastiklenmemiş elektrikli silikon çelik
| Renk: | Doğal renk |
|---|---|
| Sertlik: | Yumuşak, Yarı Sert, Sert |
| Öğe: | ISO9001 Standardı |
3/8" Karbon Sac Kazan 4x8 3/4" 1/8" 1/4" 8mm 6mm 5mm Hafif Sac
| Kalınlık: | 5-120mm |
|---|---|
| Malzeme: | Karbon çelik |
| Ölçek: | BV/SGS --- Mtc |
Sıcak Haddelenmiş Hafif Çelik Kare Boru İçi Boş Sch40 Dikişsiz Galvanizli Karbon Çelik Borular 36 İnç 6m
| Standart: | ASTM GB JIS DIN |
|---|---|
| Seviye: | 10#, 20#, 45#, A199, A214, SS400 S235JR |
| Şekil: | Meydan |
Sıcak daldırılmış galvanizli çelik bobinler Dış çapı 1000-1500mm Renk kaplanmış
| Paketleme: | STANDART İHRACAT AMBALAJI |
|---|---|
| Çinko Kaplama: | 60-275 gr/m2 |
| Bobin Ağırlığı: | 3-8 MT |
Sıcak olarak yuvarlanmış soğuktan yuvarlanmış astm 201 304 310s 316 paslanmaz çelik rulo sarmal
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
0.5-10.0mm kalınlık 304L 316 430 2B No.1 yüzey kaplamalı Paslanmaz Çelik Sac
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Çap: | özelleştirilmiş |
| Yüzey: | özelleştirilmiş |
Yarık Kenar Paslanmaz Çelik 430 BobinPaslanmaz Çelik BA Bobin Uzunluğu 1000mm - 6000mm
| Adedi: | 3 ton |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, Western Union,OA |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF,EXW |
BA 430 201 Paslanmaz Çelik HL Bobin 304 316 Kalite 1000mm - 6000mm
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm-3.0mm |
| Ödeme: | T/T, L/C, Western Union,OA |
304 310s 316 Dekoratif levhalar Soğuk olarak yuvarlanmış Ss bobini Paslanmaz çelik bobini 2b Ba 8k Yüzeyi
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |

