Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Kazan için 3mm 4mm 8mm Galvanizli Hafif Çelik Levha 1/8" 3/16"
| uzunluk: | 2-5m |
|---|---|
| Genişlik: | 600-1500mm |
| Çinko kaplama: | 40-600 gr / m2 |
Sıcak Daldırma Prime Boyalı Galvanizli Çelik Rulo Sac Ön Boyalı Alüminyum Rulo 1500mm
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1 mm - 6 mm |
3mm Sıcak Daldırma Duvar Galvanizli Çelik Köşebent Oluklu
| Şekil: | Açı Çelik |
|---|---|
| Seviye: | Q195-Q420 Serisi |
| Boy: | 25*16*3mm |
304 Ayna Paslanmaz Çelik Sac Titanyum Altın Paneller 2000mm Genişlik
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,3-20 mm |
| Genişlik: | 1000-2000mm |
304 201 316 dikişsiz paslanmaz çelik boru 1,5 mm kalınlığı
| Standart: | ASTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Ürün Adı: | Paslanmaz Çelik Boru Boru |
| Malzeme: | 304 304l 316 |
Sıfır Spangle Galvanizli Çelik Çatı Yaprakları DX51D DX52D DX53D DX54D
| yoğunluk: | 0.284 lb/in3 |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Sınıf: | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
ASTM A653/A653m Galvanizli Çelik Plak Dx51d Z275 Z350 Zm450 G550 Aluzinc Az150
| yoğunluk: | 0.284 lb/in3 |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Sınıf: | NM360, NM400, NM450, NM500, NM550, NM600 |
AISI 2B BA Paslanmaz çelik paneller 4x8 430 321 201 316 316L 304L 304
| Kenar işleme: | Yarık, Yuvarlak, Çapak Alma, Vb. |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | 4x8 Paslanmaz Sac Sac |
| Liman: | Şangay |
ASTM AISI Pürüzsüz Çelik boru 201 304 316 316l 430 Ba 2b Parlak Polonya Süper Dupleks
| Uzama: | ≥40% |
|---|---|
| Özellik: | Korozyon direnci yüksek sıcaklık |
| FOB Fiyat: | Son Fiyat alın |
100x100x6mm A36 Karbon Çelik Profiller Eşit Açılı
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Seviye: | ASTM A36 |
| Şekil: | eşit açı |

