Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
2mm Kalın 3/8 316 Paslanmaz Çelik Plakalar 2b Finish No1 316Ti 2mm ss sac
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Kalınlık: | 6 mm / 9 mm |
| uzunluk: | 1000-6000mm |
İyi Korozyon Direnci ile 253MA Sınıf 25mm Dia Dikişsiz Paslanmaz Çelik Boru
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | 253MA |
| Uzunluk: | 1200-3000mm |
Uzunluk 1-12m Karbon Çelik Levhalar Özel Çelik Q195 Sıcak Haddelenmiş
| uzunluk: | Gereksinim olarak |
|---|---|
| Yüzey: | yağ, siyah, galvanizli |
| Paketleme: | Standart liman ambalajı |
Kostüm boyutu kaba kenar trim 304 paslanmaz çelik sarmal sıcak yuvarlanmış çelik şeridi
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Ev Gereçleri |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
A36 S275jr S355jr Ms Karbon Çelik Taş Sıcak Lastik Yumuşak Çelik Taş
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000mm-12000mm |
| Malzeme: | Karbon çelik |
AR400 AR500 Ar450 AR450F Ar450 Çelik Levha Sıcak Haddelenmiş
| Seviye: | AR400 |
|---|---|
| uzunluk: | 1-6M VEYA BOBİN |
| Genişlik: | 1000-2500 mm |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Boru ASTM A 333 GR. 6 Çizelge 40 Bina İçin
| Ürün adı: | Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Boru |
|---|---|
| Seviye: | ASTM A106 Gr.B |
| Şekil: | Çelik boru |
İnşaat için mükemmel 30-275 g/m2 sink kaplama ile sağlam galvanizli çelik levha
| Çinko Kaplama: | 30-275 gr/m2 |
|---|---|
| Uzama: | %16-30 |
| Bobin Ağırlığı: | 3-8 MT |
ASTM A283m Q235b SA 387 GR.5 Giyim Direnci Yüksek Karbon Çelik Plakası
| Uygulama: | İnşaat, Gemi İnşa, Makine, Basınçlı Kaplar |
|---|---|
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
| Form: | Çarşaflar |
St52-3 S700mc S420mc S420n S355j2g S355jr S355nl S355mc St52 Karbon çelik plaka
| Uygulama: | Kazan plağı, konteyner plağı, flens plağı, gemi plağı vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |

