Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Ar400 Ar500 NM400 GB NM500 Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar Sıcak Haddelenmiş 2.0mm
| sınıf: | NM360 NM400 NM450 NM500 NM550 NM600 |
|---|---|
| uzunluk: | 3000mm~12000mm |
| Genişlik: | 60mm~2000mm |
UNS S17700 6mm Paslanmaz Çelik 304 Rulo
| Malzeme: | SS 321 |
|---|---|
| Seviye: | 300 Serisi |
| Uzunluk: | Müşterinin İsteği |
1.1240 1.1260 65G 65Mn4 66Mn4 65mn Karbon Yaylı Çelik Şerit
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
Sıcak Daldırma Kaynaklı Galvanizli Çelik Kare Boru Boru ASTM Q195 Q235 Q345 75x75
| Ürün adı: | Galvanizli Çelik Kare Boru Boru |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, DIN, JIS |
| Seviye: | Q195 Q235 Q345 20# 10# |
Genişliği 600-1500mm Galvanizli Çelik Bobinler Sıcak Battırılmış Düzenli Spangle
| Genişliği: | 600-1500mm |
|---|---|
| Çekim Gücü: | 270-500N/mm2 |
| Malzeme: | Galvanize çelik |
Prime Marine Sıcak Dökme Dökme Dökme St52 St52-3 Kullanım Direncili Çelik Plakası Nm400
| Uygulama: | İnşaat, Otomobil vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000mm-12000mm |
Çin Q235 A36 Ss400 Elmas Dekorasyon için Çizgi Ms Çelik Yaprak
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Makine, Gemicilik, Kazan, Konteyner vb. |
| Renk: | RAL |
Q235 Q345 Elmas plaka levhaları Hafif çelik Hr Karbon çelik kareli elmas plaka
| alaşım veya değil: | Alaşımsız |
|---|---|
| Uygulama: | İnşaat, Makine, Gemicilik, Kazan, Konteyner vb. |
| Renk: | RAL |
316 316l Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik plaka 4x8
| Kenar işleme: | Yarık, Yuvarlak, Çapak Alma, Vb. |
|---|---|
| Anahtar Kelime: | 4x8 Paslanmaz Sac Sac |
| Liman: | Şangay |
ASTM A36 Binalarda Kullanılan Sıcak Haddelenmiş 16mm kalınlığında Karbon Çelik Levhalar
| Genişlik: | 10mm-500mm |
|---|---|
| Menşe yeri: | ÇİN |
| teknik: | Sıcak Haddelenmiş |

