Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
S355jr Karbon yapısal çelik plaka plaka inşaat malzemesi için siyah demir plaka
| Uygulama: | Kazan plağı, konteyner plağı, flens plağı, gemi plağı vb. |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzunluk: | 1000-12000mm |
100x100 kare paslanmaz çelik boru ss 316l
| Uygulama: | Kimya, Petrol, Medikal, Gıda vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık kenar veya freze kenarı |
| Son: | düz uç veya eğimli uç |
0.3-120mm Kalınlık AISI 310 316 No.1 2B Yüzey Paslanmaz Sac Levha
| Uzunluk: | 2000mm/2438mm/2550mm |
|---|---|
| Genişlik: | 1000 mm/1219 mm/1250 mm |
| Kalınlık: | 0.3-120mm |
GBT24186 NM360 NM400 NM500 Nm450 Çelik Levha 15mm Sıcak Haddelenmiş
| sınıf: | A36, SS400, Q235B, vb. |
|---|---|
| uzunluk: | 3-12m, 6m-12m veya gereklilik olarak |
| Genişlik: | 600-1500mm |
PPGF PPGL PPGI Çelik Rulo Üreticileri Bina Ön Kaplamalı Alüminyum Levha
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1mm-6mm |
Ayna 202 Paslanmaz Çelik Levha 10mm Derin Çekme ASTM Sınıfı 201 316l
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/304L/316/316L/430 |
| Kalınlık: | 3.0-100 mm |
Aisi 2507 Paslanmaz Çelik Levha 304L 3.0mm Kalınlık Direnç Asitleri
| Standart: | AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304/ 304L |
| Kalınlık: | 3.0-100 mm |
Yüksek Hassasiyetli Paslanmaz Sac Levhalar 201 316 317L 904L Kalın
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 304L 316 317L 430 904L |
| Kalınlık: | 0.15mm-10mm Veya Özelleştirilmiş |
Tavan için 0.25mm Damgalı Su Dalgası Paslanmaz Çelik Panel 316L Dalgalanma Levhası
| Malzeme: | 304 |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-20 mm |
| Genişlik: | 12000-2500mm |
AISI SUS 201 430 Paslanmaz Çelik Rulo Sac Levha 2B BA HL Yüzey
| Standart: | AISI / ASTM |
|---|---|
| Seviye: | AISI SUS Ss 201 304 316 430 |
| Kalınlık: | 0.12-5.0mm Veya Özelleştirilmiş |

