Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
24 Ayar 4X8 Kabartmalı 304 Paslanmaz Çelik Sac 2b Finish
| Standart: | AiSi, ASTM, bs, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Genişlik: | 1240-2000mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
DX52D DX53D DX54D DX51D Astm A653 Galvanizli Çelik Rulo 0.7mm EN 10346
| Dış görünüş: | pul veya pul yok |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1mm |
| Renk: | Gümüş |
Ppgi Ppgl Rulo Çelik
| sınıf: | SGCC, Dx51-53D, A653, Jisg3303 |
|---|---|
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
| Genişlik: | 500-2000mm |
Bobin İçinde Ppgi Boyalı Galvanizli Sac 14246 1995 0.40mm-0.80mm
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1mm-6mm |
BA 316 Paslanmaz Çelik Levha Ss Sac 0.2mm 2B HL Ayna
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 304 304L 316 316L 310s |
| Kalınlık: | 0.2-3.0mm Veya Özelleştirilmiş |
Ev Dekorasyonu için 2D 8K HL 200 Paslanmaz Çelik Sac Levha BA 2B
| Standart: | AISI / ASTM / JIS |
|---|---|
| Seviye: | 200 300 400 serisi |
| Kalınlık: | 1.5mm veya özelleştirilmiş |
904L Östenitik Paslanmaz Çelik Levha Sac Ayna Finish EN AISI 310S 316L
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201/202/304 /304L/316/316L321/310s/410/420/430 |
| Kalınlık: | 0.18-1.5mm |
8K Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac Değirmen Kenarı PVD İnce Çizgi STS304
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 310S 304 316L 316Ti |
| Kalınlık: | 0,2-4,0 mm |
ASTM 202 304 316 İç Dekorasyon İçin Delikli Paslanmaz Çelik Dekorlu Sac Levha
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 202 304 316 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |
20 Ayar Galvanizli Çelik Rulo Astm Aisi Dx51d Dx52d Gi Sıcak Daldırma 600mm
| Ürün adı: | galvanizli çelik bobin |
|---|---|
| Çelik Kalitesi: | SGCC/CGCC/DX51D |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş Esaslı |

