Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
430 Ss L Açı Sıcak Haddelenmiş Eşit Boyutlu Bar Ağır Hizmet Paslanmaz Çelik Profiller
| Şekil: | Eşit Açı Çubuğu |
|---|---|
| Seviye: | 430 |
| Kalınlık: | 1.2-3.0mm |
ASTM Delikli Hasır Paslanmaz Çelik Levhalar 0,5 Mm SS201 SS410 Ayna Cilalı
| Standart: | ASTM, JIS, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304L 316L 321 310 309 410 420 |
| Kalınlık: | 0.10mm-15.0mm |
201 202 304 316 430 Paslanmaz çelik levhalar 5mm 6mm Kalınlığı 4x8 20 ölçüm
| Özelleştirilmiş Boyut: | genişlik 100-1500mm, uzunluk 500-6500mm |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Anahtar Kelime: | Paslanmaz Çelik Levha |
BA Paslanmaz çelik kaynaklı borular 201 304 316l 409l 410 420 430
| Açıklama: | paslanmaz çelik kaynaklı borular 201 304 316l 409l 410 420 430 |
|---|---|
| Nikel: | %8 |
| Ödeme koşulu: | %30 T/T Avansı + %70 Bakiye |
316l 304l Paslanmaz Çelik Levha Plaka 2200mm Kaynak Aynası Cilalı
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, GB, vb. |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş, Tavlanmış |
| Teslimat süresi: | 15-21 gün |
Paslanmaz Çelik Sac AISI 430 NB 1MM 1000X2000 1250X2500
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | EN 1.4511 AISI 430 |
| Kalınlık: | 0.1-20mm |
SS Ayna Kaplama 0,5 mm Paslanmaz Çelik Levhalar 2b Kaplama 202 304 304l Rohs
| Sertifika: | ISO,CE,RoHS |
|---|---|
| Seviye: | 202 304 304l |
| Kalınlık: | 0,5-1,25 mm |
1.8-8.0mm Kalınlığı Q235 Q345 Hr Ms Sıcak Dolaştırılmış Karbon Çelik Taşı Hafif Karbon Çelik Taşı
| Korozyon Direnci: | Yüksek |
|---|---|
| Kenar: | Freze Kenarı, Yarık Kenar |
| Uzama: | %20-25 |
2B kare paslanmaz çelik yuvarlak boru 1.4301 304 316l 321
| Nikel: | %8 |
|---|---|
| İşleme hizmetleri: | Saldırma Kesme Decoiling Punching |
| Deniz Limanı: | Şangay, Ningbo. |

