Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
300 Serisi Paslanmaz Çelik Rulo 1/2" Paslanmaz Çelik Şerit 50mm SS Şerit Rulo
| sınıf: | 300 Serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 2000 mm veya gereği olarak |
| Genişlik: | 600 mm |
Cilalı Paslanmaz Çelik Sac Dekoratif Ayna Finish 201 316 Pvd Brushed 8K
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0.1mm-300mm veya gerektiği gibi |
Mükemmel Performans Renkli Kaplı Çelik Bobin 3-8mt Ağırlık
| Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
|---|---|
| Yüzey Dönüşümü: | 2B, BA, No.4, 8K, HL, vb. |
| Malzeme: | Karbon çelik |
Sıcak Soğuk Dolaştırılmış 201 202 304 316 430 Ss Bobinler Soğuk Dolaştırılmış Paslanmaz Çelik Bobinler
| Uygulama: | İnşaat, Dekorasyon, Sanayi, Makina vb. |
|---|---|
| Kenar: | Yarık Kenar, Freze Kenarı |
| Uzunluk: | 1000 mm-6000 mm |
Astm 316 316l 0.5mm En1.4401 1.4404 Tavlanmış Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
| Bitiş: | Gereklilik |
ASTM A29 A29M 04 Alaşımlı Çelik Levhalar 5mm 10mm Katolik Koruma Çinko Kaplama
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| uzunluk: | 1000-4000mm |
| shippping: | Deniz taşımacılığı |
50' 440c 409 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo Şerit Plakası HR CR
| Malzeme: | AISI 410 |
|---|---|
| Seviye: | 400 Serisi |
| Uzunluk: | 2400mm veya gereklilik olarak |
SUS ASTM Paslanmaz Çelik Levha Sac Ss 430 2B BA Ayna Bitmiş Asansör
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 410 420 430 |
| Kalınlık: | 0,3 mm |
Sıcak Haddelenmiş 201 304 316L 430 Paslanmaz Çelik Eşit Olmayan Eşit Açılı Çelik Çubuk
| Şekil: | açı çubuğu |
|---|---|
| Seviye: | 200/300/400 Serisi |
| Kalınlık: | 3,8 mm-12,5 mm |
2 İnç Geniş 201 Paslanmaz Çelik Delikli Şeritler 4mm 50mm 304 316L 430
| sınıf: | 300/400 serisi |
|---|---|
| Rulo Ağırlığı: | 1MT - 10MT |
| uzunluk: | bobin |

