Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Freze Parlak Paslanmaz Çelik Sac Levhalar 0.28mm 201 J3 304 8k Saç Çizgisi Yüzeyi
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Kalınlık: | 0.28~3mm veya özelleştirilmiş |
Fırçalanmış Ayna Yüzeyi Paslanmaz Çelik Rulo 4mm 304 430 201 Çatı Sayfası İçin Kullanın
| Ürün adı: | Ayna Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye: | AISI 316 409 410 420 430 201 202 304L |
| yüzey: | Ba/2b/No. Ba/2b/Hayır. 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1D 1/No.3/No.4/8K/Hl/2D/1D |
Uzunluğu 1000-6000mm Karbon Çelik Bobinleri Kalınlığı 0.2-4mm
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi: | Kaplanmış |
| bobin kimliği: | 508mm/610mm |
11 Gauge 304 Yapısal Paslanmaz Çelik Sac 4x8 Boyuta Göre Kesilmiş
| Renk: | Doğa Gümüşü |
|---|---|
| Müşteri Boyutu: | Genişliği 100-1250 mm, uzunluğu 500-6500 mm |
| özelleştirme: | Özel logo |
Gıda Sınıfı 316 55mm Paslanmaz Çelik Sac ASTM A240 TP316
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| kalınlık: | 0,2 mm-55 mm |
| Uzunluk: | 2000mm-15000mm |
1/16" Paslanmaz Çelik Rulo Paslanmaz Çelik Şeritler 304 316 410
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,9 mm |
| Genişlik: | Müşteri gereksinimlerine göre |
2 İnç SS 201 316 430 Sınıf Kalınlık Paslanmaz Çelik Şerit Bobin
| Seviye: | 200 Serisi/300 Serisi/400 Serisi |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik: | 3mm-2000mm veya özelleştirilmiş |
Mobilya için 3/4 İnç Paslanmaz Çelik Şeritler 1mm 15mm Ss Şerit
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| uzunluk: | 100mm bir daire |
| Genişlik: | 6cm |
904l 1/4 İnç Paslanmaz Çelik Şeritler 1mm
| Malzeme: | SS 202 |
|---|---|
| sınıf: | 200 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
430 904l Paslanmaz Çelik Şeritler Bobin İçinde 10mm Paslanmaz Çelik Sac
| Malzeme: | AISI 310S |
|---|---|
| sınıf: | 300 Serisi |
| uzunluk: | 1000-6000 mm veya gereği olarak |

