Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
12.0mm SS304 Paslanmaz Çelik Sac Levha Demir 202 Tavlama Asitleme
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| Seviye: | 201 316L 310S |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |
TISCO 201 Paslanmaz Çelik Sac 430 904L 4x8 316l Plaka Tavlama
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| Seviye: | 201 304 310S 430 904L |
| Kalınlık: | 3.0-15mm |
POSCO Değirmen Paslanmaz Çelik Sac 316 420 430 14ga 10ga 2B Yüzey 304 1000mm
| Standart: | ASTM, AISI, JIS, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/316/316L/430/420/904L/310S/317/2205 |
| Kalınlık: | 24ga 14ga 12ga 10ga |
A284GRB ODM Hafif Çelik Sıcak Dolaşımlı Bobin 3-8MT
| Bobin Ağırlığı: | 3-8 MT |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000-6000mm |
| Genişliği: | 1000-2000mm |
1045 Sıcak Dolaştırılmış Karbon Çelik Yaprakları Kullanım Dayanıklı 0.5mm
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000mm-12000mm |
| Malzeme: | Karbon çelik |
440c 304 Sıcak Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Rulo 1/2" OD X 50 Ft
| Malzeme: | SS 316 |
|---|---|
| sınıf: | 300 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
3/8" Paslanmaz Çelik Yarık Rulo Ss316 Ss 202 Rulo
| Malzeme: | ss 310 |
|---|---|
| sınıf: | 300 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
Paslanmaz Çelik Sac Rulo 3/4 İnç 201 316L Ss 304 Rulo
| sınıf: | 200.300 serisi |
|---|---|
| uzunluk: | 5800 mm veya gereği olarak |
| Genişlik: | 2500 mm veya gereği olarak |
ASTM AISI 430 Sac 316L Ss 316 Inox Paslanmaz Çelik Levhalar No.1 2B kaplama
| Seviye: | 430 316 316L |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-3mm, 3-100mm |
| Genişlik: | 1000/1219/1250/1500 mm |
304 Haddelenmiş Tavlı Paslanmaz Çelik Levhalar 60mm ASTM Değirmen Kenar Plakası
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.4-60mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |

