Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
Gi Tüp Galvanizli Çelik Boru Sıcak Haddelenmiş Yuvarlak Metal Sch40 ISO9001
| Ürün adı: | Gi tüp |
|---|---|
| Seviye: | ASTM A53 |
| Şekil: | Kare/dikdörtgen/yuvarlak/diğer |
Parlak Freze Paslanmaz Çelik Sac 0.12 - 4.0mm 304 321 202 BA 2B Yüzey
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 304 321 202 |
| Kalınlık: | 0,12-4,0 mm |
Tisco Sac Ayna HL Paslanmaz Çelik Rulo AISI 201 304 316 2B 2.0mm
| Ürün adı: | 304 Paslanmaz Çelik Rulo |
|---|---|
| Seviye: | AISI 316 410 420 430 201 202 304L 304 |
| yüzey: | Ba/2b/No. Ba/2b/Hayır. 1/No.4/8K/HL 1/No.4/8K/HL |
430 Paslanmaz Çelik Rulo 1/2 1/4 İnç İnce Paslanmaz Çelik Şerit Rulo 410
| Malzeme: | SS 305 |
|---|---|
| sınıf: | 300 Serisi |
| uzunluk: | Müşterinin Isteği |
316l Paslanmaz Çelik Rulolar 1/8" Paslanmaz Çelik Ayırma Şeridi 301 316
| sınıf: | 200,300, 400 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,5-10 mm veya istek olarak |
| uzunluk: | 1200 mm veya istek olarak |
202 Paslanmaz Çelik Rulo Rulo 20mm X 3m Paslanmaz Çelik Duvar Şeridi 316
| Seviye: | 200,300 ,400 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | Rica olarak |
| Uzunluk: | Rica olarak |
1250mm Genişlik Boyalı Renkli Çelik Rulo
| Standart: | AISI, ASTM, BS, GB, JIS, EN vb. |
|---|---|
| Genişlik: | 750-1250mm |
| Kalınlık: | 1mm-6mm |
Tam Sert Paslanmaz Çelik Sac 301 Ams5519 Inox Sus301 2b
| Standart: | JIS/AISI/ASTM/SUS/EN |
|---|---|
| Seviye: | Ams5519 Inox Sus301 |
| Kalınlık: | 0.15-10.0MM |
2B Mill Finish Fırçalanmış Paslanmaz Çelik Sac SS316 316L 100MM ASTM
| Standart: | ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 316 317 321 310 309 410 420 |
| Kalınlık: | 0.15mm-25mm |
Bobinde SS 201 J3 304 Paslanmaz Çelik Sac 8k Saç Çizgisi Yüzeyi
| Standart: | GB, AISI ASTM GB JIS DIN BS |
|---|---|
| Seviye: | 301L, 304N, 410, 204C3, 316L, 316, 304, 204C2, 304L |
| Kalınlık: | 0.28~3mm veya özelleştirilmiş |

