Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
PVD İnce Paslanmaz Sac Levha 301 310S 316L 5.0mm
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| Seviye: | 301 304 310S 316L |
| Kalınlık: | 5.0mm |
BA Saç Çizgisi Paslanmaz Çelik Sac Levha 5.0mm 301 310S 316L 2B JIS ASTM
| Standart: | GB JIS ASTM ASME EN |
|---|---|
| Seviye: | 301 304 310S 316L |
| Kalınlık: | 5.0mm |
304 316l Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Levhalar 0.5 0.6 0.8 1.2 1.5 2 2.5 3.0mm Kalınlık
| Standart: | ASTM A240 |
|---|---|
| Seviye: | 304 316l |
| Kalınlık: | 0.25mm~20mm |
3/16" 2mm yassı yay çeliği şerit rulosu
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
5mm 24G X 5/16" Bükme Yaylı Çelik Şeritler 500mm C75
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
1075 1095 Mavi Temperli Sertleştirilmiş Yay Sac
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
5160 Yaylı Çelik Şeritler 1mm 0.5mm Parlak Çekilmiş Yaylı Metal Şeritler
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk haddelenmiş |
304L 200mm Dikişsiz Çelik Boru Kazan Tüpü İnce Duvar Büyük Çaplı Çelik Boru
| Standart: | ASTM, AiSi, DIN, EN, GB, JIS |
|---|---|
| Malzeme: | Hastelloy C276 |
| çap: | 5.5-200mm |
Sıcak Daldırma Galvanizli Çelik Gi Sac DX51D SGCC Z100 Z275 1250mm
| Ürün adı: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Tip: | Çelik Sac, Galvanizli Çelik Levha |
| sertifika: | API, ce, SASO, PVOC, sirm, KS, JIS, ISO9001 |
Z180 Z275 Havc için sıcak daldırma elektrikli galvanizli çelik levha
| alaşım veya değil: | Alaşım mı |
|---|---|
| Bitir.: | 2B/BA/HL/NO.4/8K |
| Sertlik: | Yumuşak, 1/4 Sert, 1/2 Sert, 3/4 Sert, Tam Sert |

