Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
TISCO 8mm Paslanmaz Çelik Levha 201 202 301 316L 1200mm Genişlik
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 301 316L |
| Kalınlık: | 8.0 Veya isteğiniz gibi |
Tisco 16ga BA Paslanmaz Çelik Sac 2B Finish Yarık Kenar 316 317 304 4x8 6.0mm
| Standart: | ASTM, JIS, SUS, GB, DIN |
|---|---|
| Seviye: | 201,304,301,316,316Ti, 316L, 321, 410S |
| Kalınlık: | 0,3-6,0 mm |
Metal Tisco Paslanmaz Çelik Sac 14ga 304 316 310S 317 Soğuk Haddelenmiş 16 Ölçü
| Standart: | JIS, AISI, ASTM |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 316 310S 420 430 440 |
| Kalınlık: | 10ga 12ga 14ga 16ga |
AISI ASTM JIS 403 Sınıf 201 304 SS Rulo Paslanmaz Çelik Rulo Dekorasyon İçin Soğuk Haddelenmiş
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Örnek: | Örnek mevcut olabilir |
Astm 201 Kalite Paslanmaz Çelik Sac 0.6mm 2b Finish Yarım Sert Krom Nikel
| teknik: | soğuk çekilmiş, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş. |
|---|---|
| Seviye: | 200Serisi/300Serisi/400Serisi |
| Kalınlık: | 0,3-3 mm |
Bobin Pürüzsüz Kenar 316L 10mm Paslanmaz Çelik Sac Levha 201 202 304
| Standart: | GB JIS ASTM ASME TR |
|---|---|
| Seviye: | 201 202 304 316L |
| Kalınlık: | 12.0mm |
Değirmen Kenarı Paslanmaz Çelik Levha Sac 316 316L 6 - 10mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 316 316L 316Ti |
| Kalınlık: | 6/8/9/10mm |
Baosteel Jisco Paslanmaz Çelik Levha Sac 3mm 201 304 316 310s 2205 2b Hl Ayna
| Standart: | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 201, 202, 301, 304, 304L, 316, 316L, 316Ti, 309, 310, 317, 321, 409, 410, 420, 430, 904L, |
| Kalınlık: | İnce Levha: 0.1mm-3mm Kalın Levha: 3mm-16mm Ekstra Kalın Levha: 16mm-115mm |
TISCO 2BA SS Çizgi bobini 304 316 430 Soğuk lastikli paslanmaz çelik levha bobini
| Ürün Adı: | Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac Rulo |
|---|---|
| Sınıf: | 201, 202, 304, 304L, 316, 316L, 310S, 409, 410, 430, vb. |
| Yüzey: | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
16 Ayar 1/8 "1/4 Delik 304 317 Paslanmaz Çelik Delikli Sac Ss316 3mm Sac
| Malzeme: | 304 317 316 |
|---|---|
| Kalınlık: | 1.5-3.0mm |
| Uzunluk: | 1000-6000mm |

