Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolling steel ] eşleşme 684 Ürünler.
253Ma Paslanmaz Çelik Metal Şeritler 316 1.2mm Dubleks 2205 2507 254SMO
| sınıf: | 400 Serisi |
|---|---|
| Kalınlık: | 0,15 mm - 4,00 mm |
| uzunluk: | Müşterinin Gereksinimi |
Mill Edge 3.0mm Paslanmaz Çelik Ss Levhalar 904L 2B Cilalı Sanayi İnşaatı
| Standart: | JIS, ASTM, DIN, EN, JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, vb. |
|---|---|
| Seviye: | 904 |
| Kalınlık: | 0.3-3.0mm |
AISI ASTM Dubleks Paslanmaz Çelik Levha 1800mm 201 2507
| Standart: | ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, BS, ASTM, AISI, GB, JIS, DIN, En |
|---|---|
| Seviye: | 201/304/316/321/904L/2205/2507 |
| Kalınlık: | 0.4mm-3mm / 3mm-100mm |
ASTM 0.2mm 1.5mm G90 Galvanizli Çelik GI Sac Z275 SGCC Düzenli Pul
| Ürün adı: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| Seviye: | DX51D SGCC Galvanizli Sac |
| Tip: | Sac Levha |
Astm A36 Ss400 Q235 Demir Yaprak Taşı 25mm 26mm Kalınlığı Karbon Çelik Taşı
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000mm-12000mm |
| Malzeme: | Karbon çelik |
Hafif karbon çelik plaka Sae 1006 1008 1017 AISI
| Kenar: | Değirmen, Yarık, Yuvarlak |
|---|---|
| Uzunluk: | 2000mm-12000mm |
| Malzeme: | Karbon çelik |
4.8mm Kalınlık Sıcak Haddelenmiş Q235B U Şekli Karbon Çelik Kanallar
| üretim adı: | U Kanal Çubuğu |
|---|---|
| Sınıf: | Q235B |
| Kalınlığı: | 4,8 mm |
Kapılar için 0.8mm İnce 316 Paslanmaz Çelik Şeritler 2B BA Finish
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-3mm |
| Genişlik: | 2-1219mm |
420 405 Paslanmaz Çelik Şerit 0.9mm
| Standart: | JIS, AiSi, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| Kalınlık: | 0.1-3mm |
| Genişlik: | 2-1219mm |
0.8-8mm Kalınlık 65mn Sınıf Yaylı Çelik Şeritler testereyi kesmek için kullanılır
| Standart: | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS |
|---|---|
| Çelik Sınıfı: | Q195, Q235, SPCC,65Mn, 40CR, S45C,CK75... |
| teknik: | Soğuk Haddelenmiş |

