Tüm ürünler
-
Soğuk Haddelenmiş Paslanmaz Çelik Sac
-
dikişsiz ss boru
-
Paslanmaz Çelik Rulo
-
Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
-
Galvanizli çelik boru
-
Galvanizli Çelik Rulo
-
galvanizli çelik sac
-
PPGI Çelik Rulo
-
Çelik Teneke Levha
-
Hafif Çelik Kare Boru
-
Karbon Çelik Rulo
-
Karbon Çelik Levhalar
-
Aşınmaya Dayanıklı Çelik Levhalar
-
Alüminyum Sac
-
Bakır Çelik Boru
-
Bakır Çelik Çubuk
-
Bakır Sac Rulo
-
Yapısal Çelik Profiller
-
John Fairbankpaslanmaz çelik şerit ile kaliteli ve Satış memuru hizmeti çok iyi. ben bu şirket gibi umarım senin ile tekrar çalışabilir -
RickyDeneme emriyle işbirliği yapın. Servis mükemmel ve fiyatı çok iyi. Ürün kalitesi garantilidir ve denetime dayanabilir -
harish kumarأنا راضٍ جدًا عن هذه الصفقة ل ليس فقط لأنهم يشحنون بسرعة ، ولكائºضً جودة اللكائ أيضً ا ، وللللtem إلى التاوeder يضً ا الساوeder ي küçülüyor. -
Şiddetli Kestanesiiyi, galvanizli çelik bobin kalitesi iyidir ve üzerlerinde kırık görmüyorum. güzel -
FleuriauSevkiyat hızı çok hızlı ve gereksinimler beni karşılayabilir. -
krouma600 ton 316L paslanmaz çelik levhalar, teslimat hızlı. -
Pedro Ngeru MainaSohbet çok keyifli ve profesyoneldi. Tüm sorunlar çözülebilir. Ancak, fiyat hala istenen hedefin altında kalıyor. Umarım bir dahaki sefere işbirliği yapma fırsatımız olur -
Andrew Greg - TürkiyeBu, bu şirketi satın aldığım ikinci sipariş, kalite çok iyi, europure kalitesiyle aynı. Bu şirketle işbirliği yapmaya devam edeceğiz. -
Mechile Kilar Pazı - Brezilya10 Ekim 2014'te 200 ton paslanmaz çelik sac geldi, kalitesi çok iyi.,teslimat süresi çok hızlı Bu fabrikayı bulduğumuz için çok şanslıyız. -
Pongpol Pluemsati-TaylandKalite çok iyi ve teslimat süresi çok hızlı, bu şirketle uzun vadeli iş yapmak istiyoruz
anahtar kelimeler [ cold rolled stainless steel coils ] eşleşme 410 Ürünler.
Sıcak olarak yuvarlanmış paslanmaz çelik sarmal 201 430 410 202 304 316l 410 paslanmaz çelik sarmal
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Yüzey: | 2B,BA,No.1,Ayna,Parlatma, Parlak |
| Örnek: | Örnek mevcut olabilir |
430 904l Paslanmaz Çelik Şeritler Bobin İçinde 10mm Paslanmaz Çelik Sac
| Malzeme: | AISI 310S |
|---|---|
| sınıf: | 300 Serisi |
| uzunluk: | 1000-6000 mm veya gereği olarak |
Aisi 316 430 Soğuk Haddelenmiş Sac Levha 1.5mm 1mm Kalın Paslanmaz
| Standart: | AISI / ASTM / JIS / SUS |
|---|---|
| Seviye: | Aisi 304 316 430 |
| Kalınlık: | 1.0 1.5mm Veya isteğiniz gibi |
Yarık Kenar Paslanmaz Çelik 430 BobinPaslanmaz Çelik BA Bobin Uzunluğu 1000mm - 6000mm
| Adedi: | 3 ton |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C, Western Union,OA |
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF,EXW |
3 İnç Paslanmaz Çelik Kendinden Yapışkanlı Şerit 1mm Kalın SS201 304
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN |
|---|---|
| uzunluk: | Müşterinin Gereksinimi |
| Yüzey: | BA |
Değirmen Kenarı Paslanmaz Çelik Levha Sac 316 316L 6 - 10mm
| Standart: | JIS, AISI, ASTM, GB, DIN, EN, SUS |
|---|---|
| Seviye: | 316 316L 316Ti |
| Kalınlık: | 6/8/9/10mm |
1000mm Paslanmaz Çelik Değirmen Kenar Bobini 2507 316 201
| Fiyat Terimi: | FOB, CFR, CIF,EXW |
|---|---|
| Uzunluk: | 1000mm-6000mm |
| Satıştan sonra: | Malların Alınmasından Sonra Bulunan Herhangi Bir Kalite Sorunu, Koşulsuz İade |
Dekoratif bobinler 310s 904l Sıcak yuvarlanmış soğuk çekilmiş paslanmaz çelik bobin 2b Ba 0.5mm
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
AISI 310s 1,2 mm-10 mm kalınlığında Stainless Steel Hot Rolled Coil
| özel kullanım: | Yüksek Mukavemetli Çelik Levha |
|---|---|
| Üretim Gücü: | (Rp0,2/MPa) 205 |
| Çekim Gücü: | (RM/MPa) 520 |
304 409 Paslanmaz Çelik Tespit Şeridi 0.9mm Ss Şerit Bobin
| Malzeme: | AISI 201.304 |
|---|---|
| sınıf: | 200.300 serisi |
| uzunluk: | 5800 mm veya gereği olarak |

